4 ocakta 2019 tarihinde world_record_egg isimli hesaptan paylaşılan yumurta 10 gün içinde 24 milyon beğeni alarak şaşırttı. ilginç ayrıntılar ise hesabın kime ait olduğu bilinmiyor, sadece bir paylaşımı var ve 2 milyon 400 takipçisi var.

devamını gör...
bence kim kardashain dan bir eksiği yok. o da resim koyduğu zaman hemen hemen aynı beğeniyi alıyor. köy yumurtası ve çift sarılı ise fazlası bile var. doğaldır en azından.
devamını gör...
yani burada bir sistem eleştirisi var muhtemelen ama sosyal medyadan o kadar çok nefret ediyorum ki görmezden geleceğim. yumurtaya anlamlar falan yüklemek istemiyorum. kylie jenner'a yumurta mı demiş şimdi? bak yine dayanamadım.
devamını gör...
modern algı dedikleri bu olsa gerek. hoş, yenilecek yemeğin fotoğraflarının içerdiği posttan farkı olmayan boş, gereksiz fenomen.
devamını gör...
aslında mükemmel bir paylaşım olduğunu düşünüyorum. milyonlarca insan böyle mecralarda takipçi ve beğeni kasmak için neler neler yapıyor ne taklalar atıyor. ama ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar şu yumurtaya ne kadar değer veriliyorsa en ünlü en çok beğeni alan instagram ünlüsüne bu yumurtadan daha az değer veriliyor işte. ne yaparsanız yapın boşsunuz.

ne demiş aristo bi instagörl'e; "yumurtasız melemen olmaz güzelim ama sensiz hayat devam ediyor"
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar