internetten alışveriş yapmak

internetin güzelliklerinden bir tanesi. bir ürünü almak için çarşŸı pazar gezmek yerine yüzlerce site içersinden en uygun olanı seçebiliyorusunuz. karşŸılaşŸtırma imkanı bulabiliyorsunuz.tabi beraberinde alışŸverişŸ yaptığŸınız sitenin güvenliğŸine,şŸartlarına dikkat etmeniz gerekiyor nitekim bir defa alışŸverişŸ yaptıktan sonra güvenliğŸinden de emin olabiliyorsunuz...
devamını gör...
alınacak olan ürünün gözle göremeyip, fotoğraflarınden seçerek alınan alışveriştir. yanınızda 'buyur efendim ne arzu edersiniz' diyen güzel tezgahtar kız yoktur. kredi kartının bilgilerini girersiniz olur biter. kargonun 3 yada 4 günde gelmesi biraz problemdir.
devamını gör...
oturduğun yerden alışveriş yapmanın diğer adıdır.her şey o kadar kolaydır ki koca mağazayı,yüzlerce ürünü normalden 5-10 kat daha hızlı gezip görebilirsiniz.bu gezintinin normalden tek farkı sanal olması ama sıkıntı yapacak bir durum yoktur.ürünle ilgili aldığınız detaylı bilgi sayesinde zaten elle tutup bakma ihtiyacını çok da fazla hissetmeyeceksiniz.sıkıntı yapacaksanız bu işlem için bir kredi kartına sahip olmak zorunda olmanızı sıkıntı ediniz ki bununda çaresi var artık.kapıda ödeme,ptt ya da bankaya havale vs.velhasıl sıkıntı yapacak bir durum yoktur.
devamını gör...
çok pratiktir. zamandan tasarruf sağlar. en sık yaptığım internetten otobüs bileti almak. eskidenmiş arkadaş gidip seyehat acentasından uğraşmak..
devamını gör...
e-gel abla çocuğunu sevindir.
e-bu tavuğu yiyen bebekler 6 ayda emekler koooooooş.
e-batan geminin malları bunlar
e-ssk doktoru gibi bakma ablaaa geeeell
e-havalı mankenler gibi gezmeyiiiiin, kredi kartarınıza dikkat ediiiiin
e-çakkmak tarak 5 metre don lastiği bi milyooooonnnn
devamını gör...
türkiye’de tüketici internetten alışverişe hala kuşkuyla bakıyormuş. masterindex 2010 rakamlarına göre yüzde 76’ımız internetten hiç alışveriş yapmamış.
devamını gör...
bazen gerçekten çok kârlı ve yerinde bir alışveriş şeklidir. ama bazen zarara uğratır. ürününe göre uyanık olmayı beraberinde gerektirir. mesela netten sinema bileti almamak lazımdır, ciddi fiyat farkı eklerler. ama artizz ergen bir kardeşe sahipseniz zararı neyse de biletixi zengin edersiniz..
devamını gör...
15.
elektronik eşyalar için güvenilen markaların alışverişi yapılabilir . muhakkak daha ucuz bir fiyata alınarak kar elde edilecektir.
devamını gör...
17.
alınacak ürünü internet üzerinden alışveriş sitelerinden temin etmektir.
ilk zamanlar kullanım oranı düşük olmasına karşın şimdilerde dönemin işi olmuştur. ürün fiyatları, çarşı-pazar fiyatlarının altında seyreder.
devamını gör...
hep mesafeliyimdir internetten alışverişe. geçen kardeşimin yaşadığından sonra iyice soğudum. bizim birader internetten ayakkabı bakıyor. beni çağırdı ayakkabıya baktık cidden çok güzeldi fiyatıda makul markada veriyim hadi pumaydı ayakkabı. ama fiyat 70 liraydı. bu işte bir iş var bu fiyata puma vermezler dedim. bizimkisi inat etti olur mu olm adamlar orjinal yazmış ne diye. neyse siparişi verdi bu ayakkabı bir geldi ki resimle alakası yok üstüne işporta pumalardan bile daha çakma.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar