otta çıkabilir, başka bir şey de çıkabilir. görüşmeden bilinmez, bir denemek lazım.

tabi karşındaki belki manyak olabilir, görüştükten sonra size kafayı takıp sizi rahatsız eder sürekli falan.. o zaman işte sıkıntı var, derhal engelleyip monark'a şikayet ediniz, bir temiz dövdürün zibidiyi.*
devamını gör...
gayet normaldir. ha yolda görüyorsunuz ha burada tanışıyorsunuz. bu akşam internette tanıştığım iki kişinin biriyle ikinci diğeriyle sanırım 4. kez görüşücem. böbreklerim yerli yerinde. onların da aynı şekilde.
devamını gör...
en büyük şoklara gebedir.
studiomix abimiz aslında seçil ablaymış lan..
bizi nasıl uyuttu abi diye diye elini öpmeyi beklerken kedi gibi patimizi yalarken bulduk kendimizi..
sen de az çakal değilmişsin abla hiç bozuntuya vermedin ha sabahlara kadar erkek muhabbeti yaparken..
devamını gör...
eğer hiç cam ,pencere açmadıysanız sürprizlere hazır olun. beklenen kişi hatun ise,çok büyük ihtimalle kilolu hatta obeze yakın olacaktır. edit:kuzenim söyledi.
devamını gör...
çok kere yaptığım eylem. ve hiçbirinden de pişman olmadım, maddi ya da manevî zarara uğramadım. ve tanıştığım bir çok kişiyle hala iletişim halindeyim. görüşüyorum. normal şartlarda belki tanışanayacağım kişilerle internet aracılığı ile tanışıp dünyamı zenginleştirdim. ben böyle bakıyorum.
çevremizde kısıtlı insanlara ulaşabiliyoruz. yeni ve zihinsel yapımıza daha uygun insanlarla tanışmak için internet, özellikle sözlükler önemli bir yer tutuyor artık. bunda karşı çıkacak ya da kötü düşünecek bir şey yok bana göre. önyargılı olmamak lazım. her insan ayrı bir dünya. ve her tanıdığın insan kendi dünyanı zenginleştirir.
devamını gör...
zamanında çokça yaptığımdır. eşimi de internetten download ettim, en iyi arkadaşlarım da internetten tanıştıklarımdır. çünkü siz neyseniz karşınızdaki da odur, akıllı davranıp doğru platformda olduğun sürece sıkıntısı olmayacak korkmayın.
devamını gör...
geçen günlerde gerçekleştirmiş olduğum eylem. güzel adamlarla tanıştık muhabbet ettik. ayrıca sırtında zeytin yağı taşıyan adamlardan böbrek dalak saklamaya gerek yok bence. ki bazıları bizim için anlamsız olan şeyleri ihtiyaç sahiplerine de ulaştırmaya çalışmakla meşgul. çok da kötü bakmamak lazım böyle şeylere. *
devamını gör...
bir insan nerede çok vakit geçirirse oradan bir çevresi oluyor. bu gidilen herhangi bir kurs olabilir, okul olabilir böyle bir platformda sözlük olabilir. bir kişinin yazdıklarını okuyarak onu az çok tanıyorsun, eğer yazdıkları hoşuna gidiyorsa kendisinden etkileniyorsun, iki muhabbet ettiğindeyse merak ediyorsun. bu döngüyle de sonunda buluşuyorsun.

insanın başına ne geliyorsa meraktan geliyor. bu durumları önceden yadırgıyordum artık yadırgamıyorum. günümüzde toplumsal bir olgu haline geldiği aşikar.
devamını gör...
yeni nesil aldanmaz; ama eski neslin tongaya düşme ihtimali vardır. çünkü eski nesil insan tanımada vücut dilini analiz eder. yeni nesil bunu kelimelerden bile okuyor olabilir. aslında güzel bir konu. bunu etrafımdakilerden araştıracağım.
devamını gör...
zamanımızın bir olgusu. artık tarih, geriye işlemeyeceğine göre.. bunun da hukukunu ve ahlakını oluşturmak lazım. evet, biz o ilk kuşak internet nesliyiz. o zamanlar garipseniyordu. fakat hayatın dinamiklerine karşı konulmuyor.

fakat her gizli saklı örtük işler, içerde nice günahlar besler. nitekim tinder minder derken artık bilinçaltı bilincin kendisi oldu.
devamını gör...
görüşmek de ne ki ömrü hayatında kimsenin nişanına düğününe gitmemiş biri olarak o kişinin kınasında öyle bir oynamışım öyle bir oynamışım ki bir ay yattım yemnederim.
devamını gör...
anonimlik insanlara normal şartlarda başlatamayacakları içtenlikte sohbetler başlatma fırsatı sunuyor. yıllardır görüp birkaç selamdan öteye muhabbet kuramadığımız kişilerle sosyal ağlarda cart diye birkaç günde çok şey paylaşabiliyoruz. hâl böyleyken insan bu kadar şey paylaştığı ve birçok ortak nokta bulduğu insanı canlı kanlı da görmek istiyor ve arkadaşlığı gerçek hayata taşıma isteği güdüyor. tabii sanal alemde tanıdığımız insanlarla ilgili bilmediğimiz, boşlukta kalan her özelliği olumlu olarak doldurma eğilimimiz var. sonra kişi canlı kanlı görüldüğünde bu büyü bozulabiliyor. bunlar hayatın olağan akışına dahil olmuş yeniliklerdir artık, yadırganmamalı. en fazla bizim nesil yadırgar, ya sonra?
devamını gör...
yeterince tanışabildiyseniz görüşülür , hatta bu görüşme 10 yıldan fazla da sürebilir.

aynı şehirde ve farklı şehirlerde bu şekilde görüştüğüm arkadaşlarım var yıllardır.
devamını gör...
gayet mümkün, güzel ve heyecanlı bir olay. benim arkadaşlarımın çoğu internetten tanıştıklarımdır. her istediğinde görüp dokunamasan da yanında olduklarını hissediyorsun. belçika'dan bir kızla tanışmıştık ve 2 kez istanbul'a geldiğinde görüştük. hesap bana girdi ama olsun. misafirdir en nihayetinde.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar