intihar eder korkusuyla ayrılamamak

sen mutlu olasın diye ben acılar mı çekeyim sarkisinin dile dolanmasina vesile olan aci durumlardan biri. daha once yasanmis aci tecrubelerden dolayi ya bu da intihar ederse, diyerek sucluluk duygusuyla bu girisimde bulunulmaz. cunku karsi taraftan surekli intihar ederim, sensiz yasayamam tehditi alinmistir. en iyisi canin cehenneme ne halin varsa gor diyip ayrilmaktir. nerede deli var beni bulur zaten de denilir icten surekli.
devamını gör...
eski sevgiliyi bırakamama durumudur. kız sana fena yanıktır. beni bırakırsan kendimi atarım, keserim, yakarım edebiyatı yapan kızdan haklı olarak ayrılamama durumudur.
devamını gör...
hiç başıma gelmemiş olay. baktığımda eski sevidicekler yurt dışılarında balayındalar. kutsal yolda çekilen çilenin ilk adımıyım galiba.
devamını gör...
vay! mesaja bak okadar dayanılmazım o a kadar kendime bağlayıcıyım ki ayrılmak isteyince kadın kendini ateşe vermek istiyor. biz niye böyle değiliz frank!bizimle biraz fazla vakit geçiren de kendin öldürmek istiyor hayattan soğuyor.
devamını gör...
bah bah bah. o ne özgüven o. yazar burada öyle dayanılmazım ki lanet olsun karşı taraf bana deliler gibi bağlandı don juan de marco cazibem karşısında erimiş hellim peynirine döndü bırakırsam tanrı korusun kendine bir şey yapabilir mesajı veriyor. ne güzel. en son görüştüğüm kız beddua eşliğinde beni yolladı ehe. kız kurtulduğu için muhtemelen adak bile kesmiş olabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar