ipad

sadece yatarak dizlerinize dayamak suretiyle rahat kullanabileceğiz yeni nesil tablet pc.
gazete okuması, film izlemesi güzel olabilir, lakin toplantıda not almanız pek zor olabilir.
devamını gör...
steve jobs' haykırışım buradan sana biliyorum türkiyeyi yakından takip ediyorsun, boş zamanlarında sözlüklerde çıkmadığında kulağıma gelmiyor değil, az çokta geçmişini biliyorum eski hippisin hani vosvoslarla fln yani sırf bu yüzden bir akraba gibi bir eş dost gibi gördüm hep seni iphone çıkardın büyüksün dedim mac os x gördüm ananın gözü dedim buraya kadar iyi hoşta.

ipad ne lan??, kimler senin aklına girdi de böyle bir hataya düştün?, bir kere o ismi çok aramadığınız belli marka editörünüze selam söyle, hadi ismini geçtim bu cihaza iphone os yazılmı koyalım diyen coderlarına küfürler hazırladım onları da binayen telefonda anlatırım, cüss
devamını gör...
(bkz: hormonlu iphone)

görünüşle müşteri tavlayan appledan yeni bir hayal kırıklığı daha. dün arkadaşım aradı 45 dakika boyunca bunun geyiğine katlandım. ne usb girişi var ne de bluetooth u bir işe yarıyor. üstelik java desteği halen, halen ve halen yok.

mini bir inceleme buldum*. sonu güzel asıl.


--- alıntı ---

kısaca bizler mucizelere pek inanmıyoruz sevgili moda tasarımcısı heveslisi okurumuz hande cetin. nitekim evrim sürecini takip ederseniz, ipod’u geliştirerek iphone ’u, onu geliştirerek ipad ’i geliştiren apple ve steve jobs, bir sonraki adımda i-voltran’ı oluşturacakmış diye duyduk bizler de. kısaca ürün bağnaz apple fanlarını için bile ne yazık ki epik bir düş kırıklığı yaratmıştır.

--- alıntı ---

tamamı da burda: http://birsorusor.org/2010/...
devamını gör...
üzerinde usb, hdmi gibi çıkışların dahi yer almadığı 32 gb gibi küçücük bir depolama alanına sahip tek artısı apple olması dışında bir özelliğe sahip olmadığı izlenimini veren saçma bir şey. işe yarar mı ? eksiklerini giderirse ve makul bir fiyata satılırsa masamın üstünden ayırmam gibi duruyor.
devamını gör...
bugün mediamarkt'da denediğim cihaz.apple'ın yeni pazarlama harikası olacağına kanaat getirdim sayesinde.iphone'un büyüğü gibi denebilir.hatta o kadar da değil,ipod ile iphone arasında,büyükçe cihaz.

diğer taraftan büyük ekranda hd çözünürlükte oyun oynamak da keyifli tabii.ancak birçok eksiği de mevcutmuş.ayrıntılı olarak bilemiyorum.

muhtemelen netbook diye tabir edilen küçük dizüstülere rakip olsun diye üretilmiş.ancak o fiyatı koymasalarmış daha iyimiş.hatta gidip de 3g'li olana 100 euro fazla ödeyecek olmak daha kötü.bence değmez.

steve jobs türk olsaydı kesin kayserili olurdu.hatta daha da ileri bir versiyon;anasını boyayıp babasına satacak bir pazarlama kabiliyeti!haliyle bunca eksiğine rağmen yine de satacaktır.tek hata sanırım 4. nesil iphone'un çıkış tarihin öne almak olur ki ipad'i bitirir.
devamını gör...
bu aleti, ilk satın alanların çok azı, teknolojik bir zımbırtı olmasından, bu teknolojiye meraklarından, profesyonel ilgilerinden, geri kalanların hepsi, çok paraları olduğundan, ne işe yaradığını bilmedikleri halde satın alacaklar.
devamını gör...
herkesin kotuledigi, bilip bilmeden laf attigi, hakkinda yapilan yorumlari gordukce dellendigim ubersonik, ergonomik, the best way to do anything! aletidir.

kapasitif ve hayli yuksek bir cozunurluge sahip super bir ekrani vardir. asmis dokunmatik ozelliginden bahsetmeye luzum bile yok.

zaten laptopunuzun veya masa ustu bilgisayarinizin yerini almasi icin uretilmis bir alet degildir, bu caba neden? yok usb si yokmus da, yok pusuru yokmus...laptop tasimak istemediginizde, sadece internete girmek, film muzik tuketmek, oyun oynamak ve hafif islemler icin kullanacaginiz bir alettir.

ınsani kendinden geciren bir e-mail istemcisi oldugundan bahsetmis miydim?

eylulde ios 4 intikal ettiginde ipad'e tadindan yenmeyecktir, o da ayri. gelsin multi tasking, loyloyloy.
devamını gör...
araba yarışı oynarken dikkat edilmesi gereken elektronik alet. zira oyunun heyecanına kaptırıp hızlı hızlı sağ sol yaparken ince kaygan alüminyum kasa elinizden kayıp uçabilir.
devamını gör...
sıradan insan için bilgisayardan bile daha önemli bir icad.
en fazla 2 yıl sonra bizim ülkemizde bile kağıt gazete kalmayacak bu meret sayesinde..çok da iyi olacak.
devamını gör...
sahipleri çok çok memnun olduklarını söyleseler de hala çok elzem olmadığını düşünmekteyim..
istenilen yerde film izlemek , garip garip oyunlar oynamak için birebirdir.
ekranı parmak izlerinden görünmez hale geldiği için ben gibi hijyen severler için eksi puandır.
tek güzel yanı şarjının uzun süre gitmesidir.
hevesin alınması için, çevrenizde bir kişide olması yeterlidir..


devamını gör...
20.
apple ın çok da gerekli olmayan sırf pazar olsun diye piyasaya sürdüğü ürünü..
ekranı parmak izlerinden görünmez hale çabucak geldiği için ben gibi hijyen sevenlerin tercih etmeyeceği aygıttır.
lakin hakkını da verelim; şarjı uzun saatler gider, oyun oynanır, okulda, evde, metrobüste film izlenir.
heves almak için çevrenizde bir kişide olması kafidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar