ipek koza holding

--- alıntı ---

ankara cumhuriyet başsavcılığı'nın talebi ile ipek koza holding ve bünyesindeki şirketlere kayyum atanmasına karar verildi.

--- alıntı ---


kim bu holding diye merak edenlere açıklama fethullah'ın para kasalarından ve kaynaklarından biri. hani geçen gün milyonlarla yurtdışına kaçan akın ipek'in sahibi olduğu holding.
devamını gör...
akın ipek bir an önce ortaya çıkmazsa haklıysa bile haksız duruma düşecek olan holding. madem sıkıntı yok buyursunlar be annem.
devamını gör...
kayyum atayacaklarına dozerci mehmet abiyi atasalarmış daha kolay olurmuş. vur kır parçala komyona doldur. hafriyatta bir numaradır.
devamını gör...
ipek koza holding'e ve dolayısı ile bugün tv'ye devlet tarafından kayyum atanmıştır. konu ile ilgili ertuğrul özkök'ün 27.10.2015 tarihli yazısından meseleyi yorumlamak lazım gelirse:


ertuğrul özkök dünya böyle biliyor devlet gasp etti diyor. işte medyanın gücü burada ortaya çıkıyor.
edit: fotoğraf linki
devamını gör...
hükümet tarafından altın arama ve çıkarma iznini elinden alınan firma. bu izin yine hükümet tarafından israil'li bir firmaya* * * verilmiştir. (bkz: hani bizdik marjinal)
devamını gör...
kuvvetli suç şüphesi nedeniyle kayyum atanmıştır. adam paraları alıp kaçmış paralelin robotları da hala aklama peşinde. baksan cebinde 50 lira olmaz ama 7 milyar kaçıran adamı savunuyor. git bir de cevşen oku bari.
devamını gör...
nedense o kuvvetli suçun ne olduğu bir türlü açıklanamadan kayyum atanmış grup. akın ipek bir uçak dolusu altınla mı görülmüş ? bakanlara saat mi almış ? gümrük memurlarına hediye mi dağıtmış ?
devamını gör...
diyelim ki ak parti muhalefeti susturmaya çalışıyor. peki buradan soruyorum size seçime girecek bir parti neden seçime 5-6 gün kala böyle bir eyleme girsin. amaç susturmak olsa 2-3 ay önceden bu yapılırdı. hatta 17-25 aralık döneminde yapılırdı. neden şimdi seçildi?
devamını gör...
şirkete atanan kayyum ibda-c lideri salih mirzabeyoğlu’nun yanı sıra çakal carlos olarak bilinen ilıch ramirez sanchez'in de avukatı olan hasan ölçer'miş. buram buram sembolizm.

http://m.t24.com.tr/haber/k...


devamını gör...
bilirkişi raporları ortaya döküldükçe yürütülen mahkeme sürecinin nelere dayandığı da ortaya çıktı. şimdiye kadar bu davanın cemaate ilişkisi olduğunu bildiğimiz koza ipek grubunun yaptığı hukuksuz işler üzerine kurulduğunu zannettiğim için kendimi kaldırılmış hissediyorum adeta. bunun gülen yapılanmasının kumpaslardan ne farkı kaldı? üstelik tüm davayı bu durumları gizleyerek haberleştiren sabah, a haber vb kanallar tetikçiliği de iyi kıvırmış.

bilirkişi milisaniye sürede paralel ilan edilmediği için şimdilik şükredebilir. bakın, bu kanallar yanlı yayın yapıyor evet, beğenmiyoruz evet, ancak makul şüphe ile kayyum atamak nedir yahu?

bugün devran böyledir mükemmel olduğu görüldüğü için bunlara el konur, öbür gün mükemmel olmadığını bildiğimiz doğan'a.

peki yarın? yarın xx partisi iktidar olursa, çalıklar, albayraklar böyle bir emsal dava varken kendilerini güvende hissedebilecek mi?

bi işi de usule uygun yapın. valla bak deneyin tüm ülke arkanızda duracak. yeter ki garabete imza atmayın.
devamını gör...
alma atatürkçü kahraman askerlerin ahını, çıkar aheste aheste diye keyifle seyrettiğim holdingtir.

amerikan köpeklerinden müteşekkil bu suç örgütü için bunlar daha iyi günler. kodeste göreceğiz sizi hain köpekler. sonra da güleceğiz gözyaşlarınızı seyrederken.

cemaatin tabanına lafım yok. onlar saf, çocuk gibiler aklen.
devamını gör...
gayet siyasi ve taraflı bir muamele uygulanan işletme.
gerekçesi ise mukemmelliğiymiş.madem bu kadar titizler. her kurum ve birimlere de aynı hassasiyeti göstermelerini bekliyoruz.
devamını gör...
geçmiş senelerde bol bol yaptığım define arama çalışmalarıma onca ısrarıma rağmen iştirak etmeyen altın neslin altıncı kuruluşu. öyle olsun son gülen iyi güler dedim, adamlar yanlış anladı. ahımı aldılar ahımı.
devamını gör...
sahibinin dediğine göre himmet parası dedikleri olay aslında şirketin dosyalarında himmet dede altın madeni ile alakalı himmet kelimesinden çıktığı iddia edilen holdingdir.bu iddianın doğruluğunu öğrenmeyi çok isterim çünkü insan içinden bir 'yuh' diyor.eğer holding sahibi sıyrılmak için uyduruyorsa adam akıllı salla diyecem yok bu iddia doğruysa sıkıntı daha büyük.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar