irfan değirmenci'nin tanzim kuyruğunda gördüğü tepki

"çekme lan" tepkisidir. amcamız elinin tersiyle itme suretiyle de kamerayı düşürmüştür. bir teyzeden gelen ayıp nidası beni derin düşüncelere sevk etmektedir. bu hâle getirenlere ayıp değil ama haber yapmak ayıp öyle mi?
ek: tepki göstermeleri normal, şiddet göstermeleri normal, değirmenci'nin tavrı problem.
devamını gör...
halk bildiğimiz halk, her zaman olduğu gibi nişan almasını bilmiyor. diğer tarafta elemanın biri cep telefonuyla gelip burnumun dibinde beni çekmeye çalışırsa kafasını kırmaya çalışırım.
devamını gör...
irfan değirmenci bir televizyon kanalı, bir gazetenin muhabiri olarak orada bulunmuyor. youtube kanalı için çekim yapmak üzere orada dikkat edilirse insanlar kameranın çekim alanında bulunmaktan rahatsız olduklarını belirtmişler. ama irfan değirmenci çekim yapmaya devam etmiş. irfan değirmenci orada gazeteci olarak bulunmuyor haliyle yediği halt haber değeri taşımaz.

bu şekilde bir gazetecilik söz konusu değil. az biraz hukuk hakkında bilgisi olan her insan bilir ki bu şekilde izinsiz bir kamera çekimi gerçekleştiremez ve bunu izinsiz sosyal medyada paylaşamazsınız. bu insanlar bu adamı şikayet etseler, hiç sorunsuz dava açılır.

bir tarafı savunmak için illa yanlışa doğru diyemezsiniz. azıcık vicdanınız ve doğruyu kabul edecek cesaretiniz olsun. günlerdir resmen değirmenci üzerinden ağlaklık gerçekleştiriliyor. hatta darp etti diyenler var.

gerçekten toplumdan izole edilmeniz lazım.

(#6541633)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar