irfan değirmenci

kendileri sabah haberlerinin prensi olup
güne iyi başŸlama noktasında insana pek bir iyi gelmektedir.

gerek ses tonu gerek efendiliğŸi ile çok hoşŸ bir adamdır. (namazlı niyazlı olmasını umduğŸum erkeklerden)
devamını gör...
fox tv de irfan değirmenci ile çalar saat programının sunucusu kişi.
bu kişi o kadar çok laf kalabalığı yapmaktadır ki akıllara zarar. zannımca 7 aylık prematüre doğumdur. zira durduğu yerde duramadığı hareketlerinden fazlasıyla bellidir.
birde attığınız mesajları kendine göre yorumlayarak okur canlı yayında, bunu dinlerken anlayıp amacını saptırdığı yüzlerce mesaj vardır lan bu adamın diyerek domuz gribi meselesiyle alakalı 4 kısa mesaj ile ücretlendirilen bir deney yaparak haklı olmuşumdur. adam canım mesajımın içine etmek suretiyle bütün mana ve önemini yok ederek okudu.
birde saçma sapan sms anketleri düzenleyerek kanala daha fazla para kazandırma güdüsünü fazlasıyla dışa vururcasına ankete katılım çağrıları yapmaktadır. yapmacıktır ama izlenir efendi gibi gözüktüğü için.
devamını gör...
siyasi partilere, siyasi kişilere, siyasi kurumlara yaptıkları işler hakkında objektif yorum getirebilen program sunucusu. bu yüzden çok takdirimi toplar kendisi. ayrıca sanki içimizden biriymiş gibi sunması da ayrı bir güzelliktir.
devamını gör...
bir zamanlar tgrt ankara muhabiriyken ulus'ta haber yaparken gördüğüm, tgrt-fox-kanal d şeklinde kariyer ivmesi sürekli arttığı halde benim hala aynı noktada saymam hasebiyle tv de her gördüğümde bende kıskançlıklı-üzüntülü-ben nerde yanlış yaptımlı bi duygu olmasının sebebidir, iyi insan ama, net!
devamını gör...
kemal kılıçdaroğlu'nun ispat etsinler siyaseti bırakırım lafından sonra gazete manşetlerinde ispat olarak gösterilen belgeleri görmeyerek beni oldukça güldürmüş tivicidir...

şurdan izleyin sizde gülün biraz..

akp'nin yolsuzluklarını anlatırken kaplan kesilip bir dakika sonra manşette ispata cevap yazısını görmemek at gözlüklü kemalist olmaktan başka nedir la hacı..(bkz: değerli gülüşü)

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar