irlandalı insan gibi vurmuyordu

irlandalı'dan dayak yiyen şarküteri sahibi esnaf şenol palan'ın ifadesi. adam sanat yapmış resmen, çok temiz dövmüş bizimkileri.

"adam çok güçlüydü. vurduğunu deviriyordu. sonra çevredeki esnaf yardıma koştu. beton gibi adamdı. insan gibi vurmuyordu. biraz dinlenip sonra yine
kavga etmeye başlıyordu. görüntüler aslında biraz daha uzun. polis hepsini aldı."


yani demesi o ki; bizim bir suçumuz yok lan. adam feci çıktı. yoksa normal şartlarda tabi ki döverdik ve ülkemizin adını kirletmezdik. zaten alttaki fotoğrafı ile de çaresizliğini anlatmış şenol.

devamını gör...
önce sen o london tişörtünü bi çıkar...

elinde koca sopalarla, sandalyelerle döğüşe gidip insanlıktan bahseden adamların yaptığı yakınma... herhalde adam sana insan gibi vurmayacak...
devamını gör...
"...ağlıyordu küçük esnaf, ellerinde sopalar, sandalyeler, set üstü ocaklarla ipi kopmuş inciler gibi saçılıyorlardı ardı ardına gelen darbeler sonucu, irlandalı durmuyordu, 5 vurup 1 sayıyordu..." şeklinde devam eden bir nihat hatipoğlu duasından küçük bir bölüm.
devamını gör...
halbuse bizim türkler adam gibi vuruyorlardı deynekleri, sandalyeleri, bilumum alet edevatı.

ulan adam Allah'tan devrilmedi, devrilse linç ederdiniz. eminim vücudunda morarmadık yer kalmamıştır. kırık mırık bile olabilir hatta.

edit piyaf: şimdi baktım da "içimizdeki irlandalı" gibi yazmışım biraz, ehe.
devamını gör...
yediği dayaği annesine sikayet eden ezik cocugun beyani...bi de röportaj vermis utanmadan..sen insan gibi mi gittin ki insan olmayisindan sikayet ediyorsun , adama bak...
devamını gör...
insan olana insan gibi vurulur. sen kalk bütün güvenlik kameralarına rağmen yalan söyle. önce o başlattı de. adamın üzerine sopalarla git hatta sandalye kır adamın başında sonra insan gibi vurmuyordu de. sizin zihniyetiniz de ki adamlara semer bağlayıp eşeğe vurur gibi vurulmalıdır. daha utanmadan önce o saldırdı diyor. ya o suları döken gariban zayıf çelimsiz bir vatandaş olsaydı ne olacaktı. kameralarda görüldüğü gibi daha sesi duyar duymaz sopa ile çıkıyor. anasından sopa ile doğmuş sanki .......... !!! birde aklınca ingiliz forması giyerek gönderme yapıyor.
devamını gör...
adamlar gerçekten ters adama denk gelmişler. yedikleri dayakla çığır açtılar. dilimiz yeni deyim kazandı. yaptıkları da insanlığa adamlığa sığmaz. 15 kişi sopalarla sandalyelerle saldırıyorlar.
devamını gör...
motivasyon için arada açıp izlediğim video. dayak yiyisleri aşırı hoşuma gidiyor. türkün gücü türk ün gücü! al bak elime türk ün gücü.. adam irlanda'dan gelip dinlene dinlene it köpek dövdü. ne güzel. bir adama 15 kişi dalacak kadar şerefsiz olup ve dayak yiyeceğim, bir daha insan içine çıkmam lan utancımdan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar