irtica geliyor deyip banka hortumlamak

din ustunden siyaset yapıp parsel parsel ülkenin sanayi kuruluşlarını ve topraklarını araplara ve matbaada tuvalet kağıdı gibi dolar basan ülkelere satmaktan daha iyi olan durum
devamını gör...
afedersiniz memleketin vesikalı! tüccarları dini siyasete alet ediyorlar memleketi iran a doğru yokuş aşağı sürüyorlar diyerek bir kalkan oluşturduktan sonra kendi ticarethanelerini soyup soğana çevirmesi durumudur. zaten bu meselelerden sonra kendilerine umumi yerlerde de çalışabilsinler diye devlet vesika vermiştir. ne idüğü belli olsunlar diye. halkın %60 ı olan biteni dönemin zorla yıkılan hükümetinden bilmiş günümüzde ise ergenekon hadisesi ile ayıkmıştır.
irtica geliyor diyerek koyun gibi milleti meydana sürenlerin memeleketi ne hale getirdiği son iki yılda daha net anlaşılmıştır. iş bu olan biten (bkz: irtica geliyor deyip banka hortumlamak) olarak tanımlanır.
devamını gör...
insanların, hayatlarını dini hassasiyetlere uygun olarak devam ettirmesini "irtica korkusu"diye adlandıranların hırsızlık yapması normal bir durumdur.
devamını gör...
2001 krizinin başlıca sebeplerindendir. bu düzen aynen devam ediyor. o zaman faizle ve vurgunla patron doyuruluyordu. şimdi ise hibe ve teşvikle, vergi affıyla...

ne değişti bu hibelerin ve teşviklerin ardından? savunma sanayinin dışında, bundan 20 yıl önce üretilmeyip de bugün üretilmeye başlayan şey nedir? hepimizde biliyoruz ki zincir marketler ve mağazalar % 80 ithal malı ile dolu. hibeler ve teşvikler sadece var olanı tekelleştirdi, olan o.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar