Allah'a isyan edecek halimiz yok tabi ancak "neden?" diye sormaktan da kendini alamıyor insan. mis gibi akşama iftarda somon yemek varken burada patates kızartmasına döndüm. Allah'ım benim karşıma helal süt emmiş nørveçli bir kız çıkar da, terk-i diyar eyleyim. amin.
devamını gör...
iskandinav kızlarının güzelliğini takdir edebilmemizi sağlayan hadise.

iskandinav erkeği olsanız yüzlerine bakmaya doyamayacağınız iskandinav güzellere alışkanlıkla burun kıvırırdınız. her işin bir hikmeti var... öğrenin lütfen.
devamını gör...
eyvallah, yaşam standartları açısından talihsizlik olarak nitelendirilebilir ama iki coğrafya arasında kıyas ederken müslüman doğma ihtimalini göz önünde bulundurursak ortadoğu alır bence.
devamını gör...
olm iskandinav kızları, kıllı, esmer erkeklere bayılıyormuş kendi ülkelerinde hepsi sarışın tüysüz olduğundan sıkıcı geliyormuş onlara geyiğini çevirip çevirip mutlu olursun.
kadınlar için ise kızım biz hep taş gibiyiz onlar 30 yaşından sonra pörsüyormuş yalanı rağbet görür. yapmayın arkadaşlar kandırmayalım kendinizi
bu yalanı hepimiz söyledik, dinledik ortamlarda gelecek nesili böyle kandırmayalım sokağa atılan sakızı yiyecek sanan kuşlar gibi olmayalım.
devamını gör...
ortadoğu hz ademden bu yana peygamberlerin doğup büyüdüğü ve görev yaptığı bir yer oldu. tıpkı zahirde petrol zengini olduğu gibi batında da, yani maneviyatta da dünyanın diğer bolgelerine göre en zengin bölgesi. tabi kıymet bilene, istifade etmesini bilene. yok gözü dünyaya kaymış, gönlü masivaya dalmış, iflah olmaz bir fasık iseniz yapacak bir şey yok. arzunuz elbet leşe meyledecek. dunya bir leştir buyuruyor alemlerin efendisi.
devamını gör...
kişi bu dünyada cennetini kendi yaratır tarzı bir sözle kontra atağa geçecekken pollyannacılık yükselmesinden felç geçirecektim az daha. iskandinav erkekleri gibi bir faktörü bir an için görmezden gelelim, o coğrafyanın insanı çok cool değil mi ya? bilginin verdiği bir cool'luk muhtemelen... işler hep tıkırında giderse herkes cool olur gerçi o ayrı. bilginin verdiği gücün insanların yüzlerinden okunduğu bir yerde doğmayı kim istemez?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar