islamcı takılanların cinsel tacizlere ses çıkarmaması

toplumda bakıyorum,ne kadar islamcı (!) takılan varsa, noele takar,yılbaşına takar,sol elle değil de sağ elle yer(solaksa bile),kız erkek oturmaya kalkmaya takar, her şeye takar da takar..abuk subuk tepkiler verir,entryler falan açar..

ama bunların hiçbirinin gördüğümüz duyduğumuz hiçbir cinsel taciz haberine çemkirdiklerine,homurdandıklarına şahit olamıyorum

ilginç geliyor böyle şeyler..
devamını gör...
islamcı olmayıp ses çıkarmayanlarda var. bunun islamcı olup olmamakla ilgisini kuramadım ayrıca islamcı nedir? tecavüz ve tacizlere ses çıkaran insan ve çıkarmayan insan olarak ayrıştırma yapılabilir ama yahudi olup tacizlere ses çıkarmayan insanlar diye söylemek genellemeye girer.
devamını gör...
linç kültürüne, hatta daha ilerisi genelleyerek linç kültürü köşemize hoş geldiniz... islamcının açılımı yapılırsa bu genellemeyi yapana burada daha iyi küfrederim diye düşünüyorum.
aslında bu konulara herkes ses çıkarıyor fakat ne hikmetse bir türlü bu insanların üzerine yapışan etiket kalkmıyor ne yapsınlar tam olarak istenilen nedir insan merak ediyor tabi.
en baştaki yazarın cinsel tacizlere ses çıkardığını hiç görmedim ben. buyrun etiketlemeyse etiketleme.
devamını gör...
islamcı takılanlar tabirinden rahatsız olsam da adı takılmaz isek var böyle bir şey. fakat islamı yaşayan şeriat ın hükmünün uygulanmasını isteyeni de siz kabul etmiyorsunuz. siz derken ne idüğün nerede ve ne zaman oluşturulduğunu bilmediğim için böyle yazıyorum.
devamını gör...
islamcılar ne yapsa yaranamaz, zina ve taciz islamda büyük günahlardandır yani seküler kafaların anlayacağı şekilde aktarayım yani günah demek bireyin ve toplumun hakkını, huzurunu, saygınlığını gasbetmek demek.o nedenle bu suçlara karşı Allah ağır cezalar emretmiş.lakin çıkıpta çocuk tacizcisini asalım dediğimizde "şeriat geliyor" diye bas bas bağıran laik kafa yine zinayı cezalandıralım dediğimizdede bize "gericiler çöle" diyerek bağırıyorlar.kimin eli kimin cebinde dizilere pirim verip toplumun ahlakını iğdiş edenler islamcılar değil...
devamını gör...
olmayan şey. "islamcılar" sizin gibi cazgır değil. sağa sola salya sümük saldırmıyor. trübünlere oynayıp riyakarlık da yapmıyor. sahte duyarlar kasıp duygu mastürbasyonu da yapmıyor. islamcılar gerçekçi insanlardır. çenesi çalışmaz eli çalışır. gerekeni yapar, klavye başından duygu sömürüsü yapmaz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar