islami otellerin geleceği hakkında

1. (Tematik)
İslami Oteller 2000’li yıllardan bu yana türkiye’de artan yeni bir trend olmuştur, otelfiyat. com bu alanda en çok satış gerçekleştiren tur operatörlerinden. ideal tur yönetim kurulu başkanı tuğles güçlü ile sektöre dair kısa bir söyleşi gerçekleştirdik.

türkiye son yıllarda islami oteller olarak sınıflandırdığımız bay ve bayanlara ayrı havuzları bulunan, alkol servisinin olmadığı ve yiyecek içecek konseptinin helal ürünlerden oluştuğu yeni bir otel sınıflandırmasında dünya üzerinden en öncelikli sırada bulunmaktadır. bu anlamda firmamız otellere yerli ve yabancı turistlerin maksimum sayıda yönlendirmesini yaparak bu tesislerimizin otel doluluk oranlarını arttırmayı amaçlamaktadır. 2005 yılından bu yana oda sayıları artarak çoğalan helal oteller konseptinde tüm tesisler ile çalışmayı ve maksimum sayıda rezervasyon yönlendirmeyi amaçlıyoruz.
“ülkemizin bu alanda dünyada bir ilki başararak otel sayısını 5 yıl içinde iki katına çıkaracağını düşünmekteyiz.”
“erken rezervasyon bilinci her yıl yükseliyor”
2020 erken rezervasyon satışlarımıza bu sene aralık ayında başladık. geçtiğimiz yıl erken rezervasyon döneminden yararlanan misafirlerimizin sayısında bir önceki yıla göre %35’lik bir artış gözlemliyoruz. erken rezervasyon otellerinde %40'a varan indirimler ve 12 taksit imkânı sunuyoruz. otelfiyat. com ve çağrı merkezimiz aracılığıyla rezervasyon yaptıran misafirlerimiz uygun fiyatlar sayesinde karlı bir tatil geçirdiklerini belirtiyorlar.
Otelfiyat.com web sitemiz şu anda türkiye, avrupa ve birçok ortadoğu ülkesinde hem sosyal medya hem de google search aramalarında en üstten gösterim alacak şekilde aramalarda yer alıyor. dijital pazarlamanın önemini bilen bir seyahat acentasıyız. kullanıcılarımıza hem online hem de telefonda kolay rezervasyon şeklinde hizmet veriyoruz. misafirlerimize 200 kişilik deneyimli personel kadromuz ile hizmet vermeye çalışıyoruz. bu yaz doluluk oranlarının çok yüksek olacağını tahmin ediyor ve misafirlerimize erken rezervasyon kampanyalarımızı kaçırmamalarını öneriyoruz.
“islami otellerde en çok online rezervasyon alan web portalı olma hedefindeyiz…”

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar