islami terör diyeni dövme isteği

… bazı safdil müslümanların yaptığı hatalardan dolayı insanların zihinlerinde ne yazık ki yer edinen iğrenç ötesi bir fikir ve yapılan hatalar devam ettikçe artık silinemez bir hale geldiğide bilinmektedir…işin aslına gelince hayatında bir defa bile yalana tenezzül etmemiş,insanların hidayeti için neredeyse kendisini öldürecek kadar çırpınan,güzelliğe dair ne varsa hepsini bir lahzada getirmiş,kötülüğe dair ne varsa hepsini bir yumrukta devirmiş bir zat'ın (s.a.v ) getirdiği dinin terörle uzaktan yakından alakası olmadığı bilinsin…ve bir dine,topluluğa mensup bir insanın yaptığı bir hatayı bütün bir dine ve topluluğa mal etmek vicdansızlıktır tıpkı bir başarıyı kitlenin kendisine değilde liderine vermek gibi..!
devamını gör...
aklı selim müslümanlar tarafından zorla bastırılabilen bir istektir. aslında haklısındır ama neyleyelim dinimiz şiddet içermez.
devamını gör...
zamanında bağzı yurtlarda uygulanıyordu islami terör. hala bazı örgütlerce uygulanmakta... kimse yok demesin asıl ben onları döverim.
devamını gör...
ne yazık ki bugün cihat bağlamından, maslahatından koparılarak, bir takım ham yobaz kaba softaların ellerine ve de dillerine meze yapılmıştır. önce kendimize, ümmetimize bir çeki düzen versek daha sonra kasti olarak bizi terör ile bir ananları dövsek olmaz mı ?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar