ismail saymaz

radikal gazetesi muhabiri. cemaat ve akp karşısında muhalif duruşu ve tamamen belge ile konuşuyor adam. abdülkadir selfiyi başka şeyler programında madara etti.
devamını gör...
tarafsız bölge' de saçmalamaya devam ediyor halihazırda..terörist sevici..fazlası değil..
edit: abi cidden dayanılmaz..taktım iyi mi..azıcık diksiyon dersi alsın bu adam..pazarcı gibi konuşuyor..yani pazarcıya da ayıp olmasın ama..
devamını gör...
gazeteciymiş. 14 ekim 2015 tarafsız bölge programında ''28 şubat'' esintileri yaşatmıştır kendisi. şahsımın neredeyse ikiz kulelere çarpan uçağın içindeki el kaideliler gibi sivas katliamını yapanların arasında olan kişiler gibi nitelendirilmem gerektiğini öğrenmiş bulunmuştum ki Allah tan oradaki diğer konuklar itiraz edip içimi rahatlattı. ismail bey islami camianın omurgasını oluşturanlar sizin bu bahsettiğiniz islamcı kavramının yüzde birini bile oluşturmuyor dediler saçmalamayın dediler.

kendisini dinlerken gerçekten dehşete kapıldım. anlaşılan fırsatları olsa bin tane 28 şubat yaşatacak kabiliyet var bu adamlarda.
devamını gör...
gazeteci.

en son kapanan radikal gazetesindeydi.

insan hakkı ihlallerine ilişkin olarak yaptığı ses getiren haberleri mevcuttur.

tahminimce 36-37 yaşında falan.

eskiden ülkü ocağı başkanlığı da yapmış sanırım. ama şimdi solcu takılıyor.

takipçileri arasında bol miktarda başörtülü kız var.

eeee, islamcı delikanlılar, siz iş kız seçmeye gelince başı açık kızları seçerseniz sizin kızlar da sizin gibiler yerine solcu erkekleri beğenir.

zıt kutuplar birbirini çekiyor demek ki şu dünyada.

yalnız konu nerden nereye geldi ha.
devamını gör...
bir dönem rize ülkü ocaklarına takılmıştır.

solcu filan değildir. burjuva solculuğunun taklitçisidir sadece. aynı anda hem kemalist olup hem radikal sol unsurları savunabilecek kadar kafası karışıktır.

bağımsız, vicdanlı gazeteci gibi pazarlanmaktan hoşlanır. çok mecbur kalmadıkça hdp'yi eleştirmez. yine çok mecbur kalmadıkça pkk'nın yaptığı sivil katliamlarını marslılar gelip yapmış gibi hareket eder.

tenekeden adam.

ha, tutar yanı yok mu?
var.
çay sever.
devamını gör...
kemalizmi çok seven bir ''solcu''.

bu adam gençliğinde ülkücüymüş. açıklamasında ''o zaman ülkücü olmayanı dövüyorlardı'' falan diye bir tevil yontmuştu. ideolojik çelişkileri burada da bitmedi. aydın doğan gibi bir medya baronunun medyasında solculuk oynuyor.

kemalizme toz kondurmaz demiştik. twitter'de ilginç bir vecize sarfetmişti. ''kemalistleri hafife almayın. alaçatı'dna yeniden milli mücadele başlatırlar valla'' mealinde. güleyim mi acıyım mı bilemedim.

mercimek çorbası özlemini solculuğun nişanesi sanıyor bir de. orası da ayrı bir komedi.

arşivde hala imza attığı ''eyvah irtica geliyor'' başlıklı haberleri var ve hala savunmaya devam ediyor...

devletin herkesi terörist tanımını sıkıştırdığını iddia ettiği, baştan sona bu iddia üzerinden örnekler sunduğu kitapta ''masum'' diye mimlediği bir vakada şahıs terörist çıkmasın mı? binlerce satmış kitabı tek bir örnekle böyle çürüdü işte. adam hala gazetecilik yapmaya devam ediyor.

antipatik bir tetikçidir de bu arkadaş. marmara üniversitesindeki ak parti eğilimli bir akademisyen kadını hedef gösterip attırmak için uğraşmıştır. hilal kaplan'ıyla elif çakır'ıyla asgari nezaket sınırlarını aşıp canlı yayında tartışmaktan da öteye geçip hedef gösteren yine bu şahıs. elif çakır kabataş yalancısıymış, yargılanacakmış. bakar mısın gazeteciye. güya ifade özgürlüğünden, basın yayın hürriyetinden falan bahseder? elif çakır adam mı öldürmüş ne yapmış. en fazla yalan haber yapmış olsun hadi. bir bardak mı kırıldı yalan haberine. kabataş yalancısıymış. panzer altında kalan kız, portakal gazı, müftü karısı, 48 saat direnirsek hükümet düşecek, gemi kazasında feci şekilde yaralanan adamı polis müdahalesi mağduru yapmaca, askerle polis birbirleriyle çatışıyor palavraları, ntv son dakika adlı parodi hesaba balıklama atlama, 1000 polis istifa etti fantezileri, tdk'nın çapulcu'nun tanımını değiştirmesi, bebeklerin analarının kucağından alınması, cem yılmaz'ın hayali mektubu... sizin yalanlarınız bini aşmış, bir kabataş yalanı buldunuz, sizin tüm yalanlarınız silindi öyle mi? kabataş yalanında (?) bir bardak bile kırılmazken siz her yalanınızla kalabalıkları şişirip sokakları savaş alanına çevirdiniz. asıl siz yargılanın.
devamını gör...
ak partiyi en doğru şekilde eleştiren gasteci. bakın hakaret ediyor demiyorum, doğru yerden eleştiriyor. fetö tayfası ak partinin omuzlarında istemediği kadar yukarılara çıktı. ne tür bir örgüt olduğunu anladığında tayyip ağa ve partisi golü çoktan ağlarında gördü.

bize ve ülkeye böyle muhalif kafalar lazım.
devamını gör...
efsane ortaların efsane golcüsü misali. vurduğu gol oluyor.

--- alıntı ---
'o anlaşmanın yapıldığı devir 500bin kişilik ordu ile yanıbaşındaki süleyman şah türbesini kaybettiğin devir değil, 20bin kişilik ordu ile yedi düvelin 200bin kişilik ordusunu yenerek ülkeyi kurtardığın devirdir.''
--- alıntı ---

helal olsun sana kardeşim.

devamını gör...
e be gerizekalı öyle kazandıklarını masa başında neden verdin? dememiş mi çıkıp birisi diyerek hayret ettiğim.
bizi mi yiosun anlamadım ki?
devamını gör...
ıtici uslubu ile, insani yoran kivrakligi ile kafa agrisi yapan, belgeleri tahrif ederek yaniltarak konusan yuvarlak laflarinin sonu gelmiyen yaratik.
devamını gör...
yeni operasyonel eleman. kurgusal bir isim ile (david keynes) fetö pr çalışması yapmış ve doğan medya yayın organında yayınlanmış. alınıp serbest bırakılmıştı ama bu iş burda bitmez kanımca. devamı gelir.
devamını gör...
twitter hesabı hacklenmiş gazeteci. dm üzerinden başı bağlı hatunlara yürümüş. malum sözlükte yaptığı son derece normal ve olabilir karşılanmış. kime yürüdü, asıldı gerçekten hiç ilgilenmiyorum. ama şu yaptığını "yandaş" dedikleri bir gazeteci yapmış olsaydı ne ahlaksızlığı ne de şerefi kalırdı.
devamını gör...
bir yerlere yürümüş diyorlar ancak bu bizim işimiz değil. keşke gazeteciliğini yürütseydi ileriye doğru.

yalnız twitter hesabının fetovari hacklandığını falan yazmış, önceki uydurma (david keynes) pr çalışması neydi acaba? bu da fetö'den mağdur, yersen tabi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar