tepki dediğin böyle olur dediğim olay.tebrik ediyorum kardeşimi.
devamını gör...
''meydanlar çıkıp bağırmakla ne olur '' diyenlere güzel bir örnek/kapak olmuş.
devamını gör...
yahudilere erkeklik dersi veren adam gibi adam.

açığını arayıp "kaç yahudi ölmeli" gibisinden soru soran şahsa "ben müslümanım cinayet işlemem" diyerek doğru cevabı vermiştir. zira o zat nefret söylemi ayağına tutuklatmak isteyecekti kardeşimizi. fakat kardeşimiz yahudi ayak oyununa gelmeyerek en güzel cevabı verdi.

(bkz: allah razı olsun)
devamını gör...
a) elin almanyası'nda işsizlik maaşı alarak rahat rahat yaşayıp gidendir.
b) madem öyle delikanlıydın neden gelip kendi ülkende ya da ortadoğu ülkesinde bu dramlara karşı duran şiddetten yana olmayan bir dernek veya benzeri kuruluşta çalışmadığını anlamadım insandır.
c) bağırması ne kadar terbiyeden uzak olduğu gerçeğini yansıttığını düşündüğüm kişidir. madem öyle kararlı ve zemini doldurulmuş fikirlerin vardı da ne diye bağırıyorsun, diye hayıfladığım biridir.
d) kuran'ı tamamen yanlış anlamış ve kuran'ı kavgam adlı kitapmış gibi gösterdiğini düşündüğüm adamdır.
e) müslümanlar amma da tahammülsüzmüş dedirttiğini düşündüğüm adamdır.
f) bunun çocukları muhtemelen saçlarını jöleye doyurup, ara sıra türkçe konuşan, çok fazla küfür eden, mekke'yi portifono'ya yakın bir yer olduğunu düşünen bireylerdir.
g) israilli üç ihtiyar adama ve dört tane kadına bağırarak erkeklik yaptığını düşünen adamdır. (ki haklıdır prim yapmıştır)


edit 1:

yukarıdaki yazıya eksi vererek, kola içmeyerek, şampuan kullanmayarak, önünüze gelen herkesi israil ajanı olarak yaftayarak başlattığınız savaş stratejisi muhteşem bir stratejiydi. nasıl oldu da tutmadı hayret ediyorum.


devamını gör...
tek başına destek yürüyüşü yapmamış, tek başına 'israile destek yürüyüşü yapanları' dağıtmıştır.. bunlar farklı.
biraz düşünülürse, hem de ne kadar farklı olduğu görülecektir.

edit: adam insanın göğsünü kabartıyor.. tabi biraz da utandırıyor.
devamını gör...
''ben teröriste sen diye hitap ederim..''

''sizler her yerde felakete sebep oluyorsunuz..''

''benim kitabım sizin sonunuzu yazıyor..''

''insanları gece uyurken vuruyorsunuz..''

''her ramazanda bunu yapıyorsunuz..''

''sizler o toprakları işgal ediyorsunuz sinsice satın aldınız..''

''savaşın da onuru gururu şerefi vardır fakat sizde şeref yok..''

''çocuk katillerisiniz..''

''ben adam öldürmem cunku dinim yasaklıyor ama siz topraklarımızı isgal ettiniz sizler işgalcisiniz..''

''bild gazetenizi de...'' (sonrasını anladınız)

bunları demiş..

(bkz: helal olsun)
devamını gör...
bir türk dünyaya bedel sözünün uygulanmış hali.. helal olsun.. herkes cesaret edemez boyle bir şeye..
devamını gör...
helal olsun sözünün yetersiz kaldığı abi. bu konuşma da ancak almanca yapılsa bu kadar güzel olurdu, söverken çok yakışıyor.
bu arada tüm o almanca konuşmaların arasında çıkan türkçe "yürü git" de ayrı bir tat katmış.
hiç birimizde o kadar yahudi karşısında bu konuşmayı yapacak yürek yok.

yaa bi de hala buna kulp takmaya çalışan yaşam formları mevcutmuş, ööooaahh diyorum kendilerine.
devamını gör...
kimsenin kendisine cevap veremeyeceği insandır. 2. dünya savaşında 50 milyon insan öldü. 48 milyonu sivildi. neden sadece yahudiler ? ben yahudi soykırımının olduğuna bile inanmıyorum. bunlar ajitasyonla, parayla, pulla, silahla söz sahibi olmuş insanlar. israil elbet bir gün layığını bulacaktır.

bu şahsın söylediklerine kimse anti-tez getiremez. hakkın karşısında hiçbir şey duramaz. çocuk katili barbar israil !
devamını gör...
türk ya da değil lakin kur'an ın bahsettiği müslüman karakterine sahip olan insan evladıdır.. analar ne yiğitler doğuruyor, maşallah. rabbim sayılarını çoğaltsın. ve bu mangal yürekli insanı eleştirenler de hangi kafayla eleştirmiş yahut eleştiriyor anlamış değilim. insanda biraz utanma da olmalı, insanda...
devamını gör...
kafirlerin hoşuna gitmemiş anında tepki çekmiştir. yine de yılmamış ve yaban ellerde göğsümüzü kabartmıştır. kafirler her yerde. orada, burada, şurada. konuşması ve yazması yeterli ifşası içün. nitekim hemen belli ediyorlar kendilerini. en vahimi de müslüman olduğunu iddia eden gizli müşrikler. rabbim onların şerrinden bizi emin eylesin.
devamını gör...
elleri öpülesi türktür. benim asıl dikkatimi çeken bizimki ağzına geleni söylerken yahudilerin mal gibi kalıp hiç bir şey söyleyememesi. ne halt olduklarını kendileri de biliyor aslında. yoksa biri dayanamayıp adamın üstüne yürüyerek ortalığı karıştırabilirdi. ha dayak yerlerdi o ayrı mesele...
devamını gör...
cesur türktür. benim dikkatimi çeken ise türk kardeşimiz olağanca siniriyle haklı hakaretler yağdırırken ** * video kaydına alınmasıdır. kayıt esnasında ''bağırma'' ve ''ne kadar yahudi ölmeli'' tarzı sorulardan kayda alan kişinin de yahudi olduğunu anlıyoruz. peki kendine hakaretler yağdıran birini neden kayda alsın ki hoşuna mı gidiyor hakaret duymak? biz türkler heyecanlı milletiz bize böyle bi protesto yapılsa hemen aynı fevrilikte yanıt vermeye çalışırız. fakat yahudiler yapılanı kayda alıp kişinin sinirli durumundan da yararlanarak hataya düşürecek sorular sormaktadır. * Allahtan türk kardeşimiz dinim yasaklıyor ben kimseyi öldürmem diyerek güzel bir cevap vermiştir. tuzağa düşmemiştir.

bu arada tek başına değildir. arkada daha sakin bişiler anlatmaya çalışan turunculu bir abi ve yine arkada arada alkışlayan bir grup ayrıca filistin bayrağı sallayan birisi daha vardır.
devamını gör...
kurduğu her cümle için binlerce kez helal olsun dediğim mert insan. bildiğin almanya'da, hiç utanmadan sıkılmadan katilleri destekleyen katillerin karşısına dikilip cesurca haykırıyor gerçekleri. Allah razı olsun abimizden.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar