israil ile savaşmazsa kocamı boşayacağım

kadın talak-ı muaccel mi yoksa talak-ı müeccel mi kastetti ?
muaccel : acele olan, peşin,
müeccel : eceli olan, vadesi olan, vadeli.

hanım ablamız, talak-ı muacceli kastettiyse, enişte bey bugünden tezi yok yola çıkacak. yada hanım ablamızın yanına uğramayacak.
talak-ı müecceli kastettiyse, yani eceli gelmesini, yani halifenin yada emirin israil'e cihad ilanını beklemesi gerekir ki, eniştemiz paçayı yırttı. bu gidişle sittin sene ne bir halifemiz olur ne de bizden bir ulu'l emr.

not : talak-ı muaccel ve talak-ı müeccel diye bir kavram olmayıp, mehr-i muaccel ve mehr-i müeccel'den mülhem tarafımdan uydurulmuştur.
devamını gör...
işte bu yüzden emperyalizm fikrini bizim hususi zombileştirilmiş avam takımımıza panzehir gibi zerk etmemiz gerekiyor. isteseler de istemeseler de! ağlasalar da sızlasalar da!

ulan semitik milletler tarih boyunca yaptıkları gibi birbirlerini boğazlıyorlar işte! biz niye kendimizi harcıyoruz bu ilk sorum! 'mislimınız ımıı oyizden' peki!

ha günümüzdeki durumun tek farkı bu yahudiler son 300 yıldır, bilhassa da rotschild organizasyonuyla büyük bir planı uygulamaya çalışıyorlar, ve bu planı tıkır tıkır işletiyorlar

şüphesiz bu büyük yahudi planının panzehiri türkiye ve bilhassa anadolu müslümanının avelimsi ve aşırı cahil ötesi fevriliği değildir!

yoksa en fazla mehdi mesih kıyamet edebiyatlarıyla boynuna yuları dolarlar, kendi platformlarına ve arenalarına senin haberin bile olmadan seni çeke çeke sürerler!

sen de aşırı, yırıl yırıl cahil bir avel olarak bunların oyununa tıpış tıpış gelirsin haberin bile olmaz! salak salak 'işlama hijmet ediyozj ki bijj bi keye' diye kendini avutursun çünkü zekan bu kadardır!

şüphesiz ki bu durumun panzehiri israil karşıtı(lakin hamas gibi israille çoğu zaman danışıklı dövüşte bulunan saçma salak organizasyonlar değil ha! biz bunu görüyoruz. biz herşeyi görüyoruz vesselam! ) tüm toplulukları el altından desteklemek, bilhassa da küdus ve civarında daim bir huzursuzluğa sebep olmaktır. ikincisi ise uluslararası arenada israili ne pahasına olursa olsun deşifre etmektir!

yoksa dini hassasiyetler yüzünden klasik varoş türk ve anadolu islamcılığı yapıp bir sami halkının çıkarı için kendini satmak, afedersin bir şeyler olmak değildir! zira bu adamlar da senin benim anamla bacımla yahudinin düşündüğü aynı şeyi düşünüyor. emin ol. ben dini bir perspektiften bakamıyorum olaylara artık!

tekdar edelim, mevcut hükümet ikinci hususta son derece takdire şayandır ve her platformda sonuna kadar desteklenmelidir.

lakin aralarında birinci hususun ayırdına varabilecek bilinçte adam var mı, burası tartışılır ve üzünülür...

tekrar ediyoruz; korkmadan, çekinmeden: türk emperyalizmi kutlu bir davadır, zira hayatta kalmamızın sigortasıdır vesselam
devamını gör...
kemalizm'e göre koca boşayabilir ama bu sebep geçerli sayılmaz, şeriata göre boşayamaz ama inandığı şeriata göre yapması haram olan bir şeyin üzerine yemin ediyor. inandığı din israil'e asla güvenmemeyi emrediyor, inandığı ideoloji ise israil'le düşmanmış gibi yapıp bu çemişlerin desteğini alarak yahudi sermayesiyle servetini büyütüyor. olaydaki mazlumlar skalası.

1- böyle bir karıyı nikahında tutacak kadar acınası erkek.
2-dini-i mübin'i islam

kazananlar
1- islamcı iktidar
2-israil
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar