israil türkiye’de israil’den daha güçlüdür

türkiye cumhuriyeti’ni, ingilizlerle işbirliği eden sabetayist yahudiler osmanlı devletini yıkarak kurdular. israil bu sayede türkiye’de kuruldu. türkiye’deki büyük müslüman çoğunluk üzerinde inşa ettiği hile rejimi ve köle düzeni dünya siyonizm’inin en sağlam bir tahkimatla güçlendirip ilelebet yaşayacak şekilde kurduğu bir yapıdır.

bu yüzden erbakan hile rejimi ve köle düzeni dediği türkiye’deki bu yapı için “bu bir yahudi şaheseridir” diyordu. bu gerçeği israil’in ilk cumhurbaşkanı haim weizmann şu sözlerle ifade ediyordu:

“biz yahudiler 20. yüzyılda ortadoğu’da yıkılmaz denilen devleti (osmanlı) yıkarak 2 tane devlet kurduk. onlara öyle bir sistem inşa ettik ki; türkler bize filistin’i vermeyen sultan ıı. abdülhamit’e en az 200 sene daha söverler.”

erbakan bunu 1978’de millî selamet partisi’nin bir seminerinde şu ifadelerle dile getirmişti: biz, bu hile rejimi ve köle düzenini tepeden tırnağa değiştirip adil düzen kurmak için; yahudi osmanlı devletini yıkıp türkiye cumhuriyetini kurarken hangi yol ve yöntemleri kullandı ise o yol ve yöntemleri kullanacağız!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar