israil

#siyaset 

terörist bir devlettir, dünya üzerinde suikasti resmi olarak kabul eden tek ülkedir. yaptıkları zulme en büyük tepkide bu ülkenin şerefli vatandaşları tarafından verilir aslında, ama faşist bir devlet olduğu için (burada vatandaş için devlet değil, devlet için devlet vardır) bunu umursamaz. bir avuç elitin ekonomik çıkarları için yahudileri, müslümanları, ateistleri ve önlerine çıkan herkesi yoketmeyi göze alır.
devamını gör...
tanrı tarafından yakup'a verilen ad. terminolojik olarak "tanrı ile güreşir" anlamına gelmektedir.
devamını gör...
yok olmasını tüm dünyanın beklediği zülümkar lanetlilerin örgütü.
devamını gör...
halkının, işgal ettiği toprakların gerçek sahibi olan halka karşı dünyanın gözünün içine baka baka planlı ve ne zaman sona ereceği belirsiz bir soykırım uyguladığı ve yegane varoluş sebebinin bu soykırım olduğu ve maalesef sayıları ülkemizde de oldukça yüksek olan semitist yahudi uşakları tarafından propaganda bombardımanı ile bu soykırımın haklı, masum, mantıklı ve gerekli olduğu iddia edilen, karşı çıkanlara antisemit damgası vuran bir tuhaf, kanlı ülke.


edit: ulan bunun neyini bu kadar kötülediniz bee. yazıklar olsun size verdiğim emeklere *
devamını gör...
dünyaya hükmeden, insan hakları, demokrasi vb. kavramlar-değerleri pek takmayan. muhtemelen yontma taş devride eşine rastlayabilaeceğimiz kabile ülkesi. nesil kadından türemektedir. nedeni ise firavunun israiloğullarının bütün doğan erkek çocuklarını katletmesidir. günümüzde yahudi olmak isteyen kişilerin yahudi bir annesi olmadan yahudi olamayacağı açıktır. olsa olsa mason olup yahudiliğe hizmet edebilir.
devamını gör...
şeriatla yönetilen ülke. bir zamanlar kendilerine yapılanı bu sefer başkalarına yapmaktan utanmayanların kabilesi.
devamını gör...
güçlü bir ülke olduğu reddedilemez. gücünü biraz da arapların kendi aralarındaki ucuz çıkar ilişkilerine borçludur. yoksa 400 milyon arabın arasında 6 milyonu bulmayan nüfusuyla hüküm sürmek biraz yürek ister.
devamını gör...
kaosların, komploların, karanlığın ve hesaplaşmanın daimi ufuklarında hüküm sürdüğü ülkecik. baronların, patronların, örgütlerin ve ajanlarının adım adım politikalarını yaydığı, hizmetinde sınır tanınmayan, aynı zamanda yahudilikten de gelen bir dipsiz tutuculukla nasyonalizm kotaran devlet.
devamını gör...
tarih boyunca lanetli olarak görülmüş, gittikleri her herden kovulmuş, soykırımlara uğramış, işkencelerden geçmiş bir kavmin mensuplarının kurduğu, zamanla çevresindeki bütün arap ülkelerinin baskısına rağmen ortadoğu'nun en güçlü ve en gelişmiş devletlerinden biri haline gelen takdir edilesi ülke.
devamını gör...
yahudilerin olağanüstü birlikteliği ve ortak gayeleri ile kurdukları din devletidir. sırf bu bile her yerde birbirini öldüren, komşusu açken tok yatan, yanıbaşındaki aynı dinden insanlara hakaret etmekten utanmayan iman edememiş islam mensuplarına örnek alınası bir derstir.
devamını gör...
müslüman kardeşlerimize etmediği zulüm kalmamıştır.
arkasına aldığı amerika birleşik devletleri desteğiyle tüm dünyaya kafa tutan, ülkeler arasındaki şımarık çocuk.
ama tüm bunların karşılığı bir gün olacaktır, Allah büyük.
devamını gör...
gelecek sene okumak için gitmeyi amaçladığım din ile yönetilen bir devlet. zor olacakmış gibi duruyor. özellikle şabat beni çok korkutuyor. tüm gün evde otur, bu ne be
devamını gör...
eski filistin - (batı şeria+doğu şeria) = israil

filistin'in varlığını sürdürdüğü doğu şeria israil yerleşimcilerin etkisi ile git gide israilleşmektedir, gazze (batı şeria)'da yaşananlar tüm dünyaca izlenmektedir zaten.
devamını gör...
kahpe dünyanın ipsiz, hayta, iflahı na-kabil çocuğu...
devamını gör...
ii. dünya savaşı sonrası birleşmiş milletler kararıyla kurulan devlettir.
devamını gör...
kurulduğunda ilk tanıyan ismetciğimin hükümeti olmuştur. tarihe geçmişizdir neredeeeen nereye
devamını gör...
islam devletlerinden daha merhametlidir.

bugün bana bir tane islam devleti söyleyin ki orda müslümanlar özgürce dinlerini yaşıyor olsun.
müslümanlar çoğunlukta olduğu ülkelerde söz sahibi değiller, en temel haklarına kavuşmak için sürekli bir mücadele içindeler, eziyet ve işkence görüyorlar. hergün ama hergün.

israil işte bu açıdan merhametli. eziyet etmiyor, direkt öldürüyor.

israil'i zerre sevmem, ama israil'e laf söylemek için önce kendimizi düzeltmemiz lazım. biz düzelirsek israil bu zulmü filistinli müslümanlara yapabilir mi sanıyorsunuz?
onlar islam dünyasındaki başıboşluktan, bölünmüşlükten faydalanarak kendi hükümdarlıklarını sürdürüyorlar.
devamını gör...
çölde hıyar yetiştiren tek arap ülkesi. türkiye'de medya ve sermayeye deyim yerindeyse el koymuştur, amerika'da başkan getirir başkan götürür. bunları yapan siyonizm'dir, israil'i ayakta tutan da siyonizm'dir. şaka değil siyonizm diyorum, büyük israil'in kurulmasını hedefleyen ideoloji. bizden de tayyip'i kullanıyor şu anda. van minut man minut. şaka gibi valla.
devamını gör...
bilerek ya da bilmeyerek yiyip içtiklerimizle destekleyip güçlenmelerine neden olduğumuz devlet.
devamını gör...
lanetlenmiş kavme mensup olup, kur'anı kerimde en çok bahsedilern kimselerdir.. sürekli göçebe hayatı yaşamış, hiçbir zaman tam millet kavramını benimseyememişlerdir.. rasul-u ekrem (sav)'in hayatından günümüze kadar ki olan zamanda hiçbir zaman tek başına savaşabilme,direniş özelliği olmayan kimselerdir..
efendimiz(sav), kureyzaoğullarının gazasında, yahudiler efendimiz(sav)'e ağır hakaretler etmesi sebebiyle kendilerine"ey ataları hınzıra çevirmişlerin oğulları" diye hitap etmiştir..
ayrıca musa(as)'da kendilerine tebliğ etmeye başladığından beri türlü türlü, hadsiz istekler içinde bulunmuş ve herbirinde yine münkir olmuşlardır..
çok istediler, çok sordular ve helak oldular...
musa(as) zamanında 12 kavme mensup olup, Allah-u teala her mucizesini her kavme özel bir şekilde indirmiştir.. başlarından ilk cüzünde bahsedilen bakara *,olayları geçmiş,tin sahra çölünde 40 sene yol alıp ,aslında hep aynı yerde kalmış olan kavimdir..
ve aslında daha birçokşey yazılacak olan kvimdir, millettir israil..
devamını gör...
bu kadar çok düşman tarafından sarılmışken bunca yıldır yenilmek bir yana giderek güçleniyorsa ya bu ülkenin insanları çok akıllıdır yada düşmanları çok aptal.
devamını gör...
ağzı olanın konuştuğu , dili olanın sövdüğü , eli olanın kestiği bir yerleşim birimi. *
insanlarında insanlık olmadığı gibi , bu yerleşim biriminde yaşayan hayvanların , insanlardan daha insan olduğunu belirtmek durumundayız. (bkz: ölen köpeğe ağlayan israilli)
lanet okumanın hafif kaldığı bir dünyada , lehebin biricik dostlarının kaldığı yer.
israil sen 'bu' bile değilsin . *
devamını gör...
kuranda geçen bir kelimedir. ama anlamı hoş değil o kadar, lütfen çocuklarımıza koymayalım.
devamını gör...
bir sabah yavrum bir sabah
analar ağlamayı kesince
babalar evlerine dönünce
gardaşlar sokaklarda koşunca
bebeler ana sütü içince
işte o sabah yavrum işte o sabah
bil ki
imsaktan az önce
melekler cellat olmuş
ebabil geri dönmüş
gökyüzü kin kusmuş
yeryüzü karnın doyurmuş
karanlık vampir olmuş
şehitler kana doymuş
cehennem bayram etmiş
insanlık nefes almış
özgürlük serbest kalmış
acılar sona ermiş
lanet gerçekleşmiş
israil yok olmuş...
*


tanım: elbet bir gün yok olacak olan ülke.
devamını gör...
lanetlenmiş kavmin lanetlenmiş çakma devleti!

alllah ın laneti tez vakitte üzerlerine kopar inşallah!

rabbim belalarını iran a verdirmeyi nasib eylesin!

amin!
devamını gör...
dil, din, millet, ırk ayrımı yapan başına buyruk dindaşlar topluluğu. haksız işgaller sonucu kurulan devlet.
(bkz: falaşa)
devamını gör...
birleşmiş milletler kararlarıyla kurulmuş, legal devlet.
devamını gör...
28 mart 1949 da türkiye cumhuriyeti nin resmen tanıdığı devlet.
devamını gör...
beni asla temsil etmemiş ve asla da temsil etmeyecek, zaten tanımaları için yönetim yetkisi "verilmiş" olanlarca tanınmış şey...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar