israil

#siyaset  #özgürler 

terörist bir devlettir, dünya üzerinde suikasti resmi olarak kabul eden tek ülkedir. yaptıkları zulme en büyük tepkide bu ülkenin şerefli vatandaşları tarafından verilir aslında, ama faşist bir devlet olduğu için (burada vatandaş için devlet değil, devlet için devlet vardır) bunu umursamaz. bir avuç elitin ekonomik çıkarları için yahudileri, müslümanları, ateistleri ve önlerine çıkan herkesi yoketmeyi göze alır.
devamını gör...
halkının, işgal ettiği toprakların gerçek sahibi olan halka karşı dünyanın gözünün içine baka baka planlı ve ne zaman sona ereceği belirsiz bir soykırım uyguladığı ve yegane varoluş sebebinin bu soykırım olduğu ve maalesef sayıları ülkemizde de oldukça yüksek olan semitist yahudi uşakları tarafından propaganda bombardımanı ile bu soykırımın haklı, masum, mantıklı ve gerekli olduğu iddia edilen, karşı çıkanlara antisemit damgası vuran bir tuhaf, kanlı ülke.


edit: ulan bunun neyini bu kadar kötülediniz bee. yazıklar olsun size verdiğim emeklere *
devamını gör...
dünyaya hükmeden, insan hakları, demokrasi vb. kavramlar-değerleri pek takmayan. muhtemelen yontma taş devride eşine rastlayabilaeceğimiz kabile ülkesi. nesil kadından türemektedir. nedeni ise firavunun israiloğullarının bütün doğan erkek çocuklarını katletmesidir. günümüzde yahudi olmak isteyen kişilerin yahudi bir annesi olmadan yahudi olamayacağı açıktır. olsa olsa mason olup yahudiliğe hizmet edebilir.
devamını gör...
güçlü bir ülke olduğu reddedilemez. gücünü biraz da arapların kendi aralarındaki ucuz çıkar ilişkilerine borçludur. yoksa 400 milyon arabın arasında 6 milyonu bulmayan nüfusuyla hüküm sürmek biraz yürek ister.
devamını gör...
kaosların, komploların, karanlığın ve hesaplaşmanın daimi ufuklarında hüküm sürdüğü ülkecik. baronların, patronların, örgütlerin ve ajanlarının adım adım politikalarını yaydığı, hizmetinde sınır tanınmayan, aynı zamanda yahudilikten de gelen bir dipsiz tutuculukla nasyonalizm kotaran devlet.
devamını gör...
tarih boyunca lanetli olarak görülmüş, gittikleri her herden kovulmuş, soykırımlara uğramış, işkencelerden geçmiş bir kavmin mensuplarının kurduğu, zamanla çevresindeki bütün arap ülkelerinin baskısına rağmen ortadoğu'nun en güçlü ve en gelişmiş devletlerinden biri haline gelen takdir edilesi ülke.
devamını gör...
yahudilerin olağanüstü birlikteliği ve ortak gayeleri ile kurdukları din devletidir. sırf bu bile her yerde birbirini öldüren, komşusu açken tok yatan, yanıbaşındaki aynı dinden insanlara hakaret etmekten utanmayan iman edememiş islam mensuplarına örnek alınası bir derstir.
devamını gör...
müslüman kardeşlerimize etmediği zulüm kalmamıştır.
arkasına aldığı amerika birleşik devletleri desteğiyle tüm dünyaya kafa tutan, ülkeler arasındaki şımarık çocuk.
ama tüm bunların karşılığı bir gün olacaktır, Allah büyük.
devamını gör...
gelecek sene okumak için gitmeyi amaçladığım din ile yönetilen bir devlet. zor olacakmış gibi duruyor. özellikle şabat beni çok korkutuyor. tüm gün evde otur, bu ne be
devamını gör...
eski filistin - (batı şeria+doğu şeria) = israil

filistin'in varlığını sürdürdüğü doğu şeria israil yerleşimcilerin etkisi ile git gide israilleşmektedir, gazze (batı şeria)'da yaşananlar tüm dünyaca izlenmektedir zaten.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar