istanbul bilgi üniversitesi

betül mardin gibi harika bir hocaya sahip üniversite.
cümlelere 'ya ' ile baslayan cok sayida ögrencisi olan , ögrencileri okul cikislarinda kanyona takilan tiki üniversitesidir.
devamını gör...
demokratik duruşu kampüslerde selpak makinalarının yanına kondom makinaları koyacak kadar ileri götürmüş; eşcinseller kulübünü bağrına basmış ilginç bir üniversite.
devamını gör...
akademik kadrosuyla sınırları zorlayan 3 ayrı kampüste (dolapdere, kuştepe ve santralistanbul) konuşlanmış vakıf üniversitesi. ali nesin'den matematik dersi alabilir, asaf savaş akat'la ekonomiyi tartışabilir betül mardin'den halkla ilişkilerin herkesin yapabileceği bir şey olmadığını öğrenebilirsiniz hatta ve hatta jale parla'dan ders alıp bir kitabın sadece kağıt olmadığını doğru şekilde okunduğunda bir insandan farksız olduğunu keşvedebilirsiniz bu okulda. tabii ki daha bir sürü artısı olmasına rağmen eksileri de vardır.

(bkz: o kadar kusur kadı kızında da olur)
devamını gör...
"f" verilen final kağıdını görmek istediğinizde, faşizan bir tutum sergileyerek size kağıdınızı görme imkanı vermeyen, ve "buyrun şikayet edin, bize bir şey olmaz" modunda laflar savuran hoca bozuntuları barındırır. parayla rezil olmak mı dediniz ? sırf para olsa neyse, başarınızla sizi süründürür.
devamını gör...
belki de türkiyenin sadece en kaliteli değil, aynı zamanda da en demokratik üniversitesidir. başörtüsü yasağını uygulamamada o kadar ısrar etmiştir ki yök tarafından kapatılmakla tehdit edilmiştir. yasağın uygulanması için yökün adam göndererek kontrol ettirdiği bu üniversite, başörtülü bacılarımıza çevredeki kafetaryalarda ders ve finale girme imkanı vermiştir.
devamını gör...
bir yandan başörtüye özgürlük derken, bir yandan eşcinseli unutma diyen; her tuvaletinde mutlaka prezervatif makinası bulunduran eğitim yuvası. düşmanımın düşmanını dost belleyen islamcılar tarafından sevinilen ilginç durum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar