çok şokomelli bir damat açıklaması. ekrem imamoğlu'nun öne geçtiği andan itibaren anadolu ajansının seçim sonuçlarını açıklamayı durdurmasını takip eden süreçte cumhur başkanı ve bakanlar dolmabahçe de bir görüşme yaptılar. sonrasında başta cumhur başkanı 13 bin farkla seçim mi kazanılır diyerek fitili ateşledi. sosyal medyada toreller dezenformasyona başladı. ysk tarihte hiç bir örneği olmadığı şekliyle sonuçları açıklamadı. maltepe'deki tekrar sayımda oyların tekrar hızlıca sayılması için görevlendirilen 10 adet ek kurul ilçe seçim kurulundaki akp ve mhp li memurların oyları ile ysk nın kararı hiç edilerek iptal edildi. sayılan sandıklar önce geçersiz sayıldı sonra tekrar ysk tekrar karar bildirince geçerli sayıldı fakat kalan sandıkların sayımında ek kurulların sayım yapmasını ilçe seçim kurulundaki akp ve mhp li lerce alınan kararla yasaklandı. kalan sandıkların sayımı belki haftalar sürecek. bu süreçte akp ibb adayı binali yıldırım seçimin mundar olduğunu söyledi. bahçeli tekrar seçim yapılsın dedi. ekonomi bakanı tekrar seçim yapılırsa bu ekonomiyi ve yatırımları etkilemez dedi.

tüm bu hukuksuzluk ve ahlaksızlığın arasında bu duruma şahit olan vatandaşlar Allah sizin belanızı versin demekten bile imtina ediyor. çünkü ümmetin reisi avucundaki hakim ve savcılarla kılıcını heran herkesin üzerine sallayabilir.

ey arkası karanlık partinin yılmaz şakşakçıları bu düzen sizin eseriniz. alın tepe tepe kullanın. fakat unutmayın elbet bir gün kantarını bozduğunuz bu adalet bir gün sizi de tartar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar