istanbul işletme enstitüsü

https://www.iienstitu.com/o...

2 eğitimlerini bu hafta bitirdim. 2 tanesine de 22 temmuz’da başlıyorum. şöyle bir kabaca anlatayım. detay sorular için mesaj atabilirsiniz.

şimdi öncelikle bazı sınıflar (örneğin işaret dili) inanılmaz kalabalık ve o kalabalık arasında kaybolabilirsiniz. zaten işaret dili uzaktan eğitim ile olabilecek birşey değil.

diksiyon hocası gonca erkmen inanılmaz esprili ve eğlenceli bir kadın. iyi bir anlatımı var.

enstitüde diksiyon, beden dili gibi kişisel gelişim programların yanı sıra ingilizce(a1/2, b1/2 ve c1/2 seviye), ispanyolca (a1), almanca (a1) ve rusça(a1) dil eğitimleri, satış ve pazarlama stratejisi, fotoğrafçılık, eğitimcinin eğitimi gibi pek çok alanda dersler var. her eğitim 1 hafta sürüyor. ilk 4-5 gün canlı dersler size verilen bir saat içinde yapılıyor. burada eğitimcilere soru sorma hakkınız var. ayrıca deneme sınavları ve yardımcı videolar bulunuyor. bir de ödev yapmanız isteniyor. ödevler oldukça kolay ve en fazla 10 dakikanızı alacak şekilde. canlı dersleri kaçırdığınızda kayıtlardan ertesi gün izleyebiliyorsunuz. sınavlar bir gün (cumartesi yada pazar) 12:00-23:59 saatleri arasında online 25 dakikalık bir sürede yapılıyor.

gelelim işin tuzuna yani parasına. dersler tamamen ücretsiz. sınav sonunda 70 üzeri almanız durumunda alacağınız sertifika kodu da ücretsiz. ancak derseniz ki ‘ben soğuk damgalı, imzalı, şöyle bir güzel kağıda basılı sertifika isterim’ 73₺+kargo ellerinizden öper.

a bu arada, sertifikalar uluslararası geçerliliğe sahip.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar