kimse kusura bakmasın ama gülerim. sanırım daha önceki seçimlerde böyle bir durum olmuştu. itiraz eden adayın, yapılan sayım sonunda daha az oy aldığı ortaya çıkmıştı. olur olur yani.
devamını gör...
olabilir. önemli olan seçimin usulüne uygun şekilde sonuçlanmasıdır. Allah'tan başımızda üniversite hocaları yok. itiraz edeceğin kağıdın için, bak itiraz ettiğinde haksız çıkarsan, verdiğim fazla puanı geri alırım ha tehditleri almıyorsun en azından.

ysk'da öyle diyebilirdi. bak akpliler, itiraz ediyorsunuz eğer haksızsanız, kazandığınız 100bin oyu chp'ye yazarım ha şeklinde. burası türkiye ula, biz neler gördük, neler yaşadık.
devamını gör...
olması neden dalga geçilecek bir durum olsun onu anlamadım.

her şeyin en doğru olmasıyla dalga mı geçeceğiz? varsa bir hata, hangi tarafa olursa olsun çıksın meydana, herkesin içine sinsin. chp'nin eksik yazıldıysa onlar da çıksın. adalet bu değil midir?
devamını gör...
ulan bir şeyi bi kere de hemen anlayın açıklama yaptırmak zorunda bırakmayın. neden komikmiş, olması gereken bu, tırı vırı vs..
ulan rakibinizin hile yaptığını söyleyip itiraz ediyorsanız ve sonucunda asıl hile, hata, usulsüzlüğün sizin lehinize yapıldığı ortaya çıkıyorsa bu hem acı hem de komiktir. hep mi bilal'e anlatacaz arkadaş.
devamını gör...
bu süreç aklıma bitcoin sürecini getirdi, o aralar biraz alım satım yapıyordum. fiyatın yükseleceğini etrafımdaki bitcoin kelimesini duyma sayısından anlamıştım. şimdi de aynı süreç ekrem imamoğlu için var. o süreçte bitcoin 3 bin dolardan 20 bin dolara çıkmıştı. bilmem anlatabildim mi...
devamını gör...
hükümet hdp ile yeni bir çözüm süreci konusunda ''amerikalı temsilcilerden oluşan bir heyet huzurunda'' sözleşirse, o 100 binlik fark hükümet lehine döner, yoksa ekrem götürür bu işi. gece gündüz döne döne...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar