içlerine sinmediğinin, çok feci rahatsız olduklarının farkındayım ama yıllarca milli irade diye bağıran, kendilerine yapılan haksızlıklara direnen (ki o zamanlar ben de direnenler arasındaydım) bu arkadaşlar şu an ne düşünüyor. yenilenecek seçimde ne yapacaklar?
devamını gör...
oy kullanmayacağım için pek umurumda değil. ancak 17 yıldır her seçimde hile var derken kendileri kazanınca seçim sistemi süper diyen iki yüzlülere müstehak.

daha önce birçok seçim yenilendi. %10 luk yeninden sayım sonucunda 28 bin fark 13 bine düşüyorsa durup bir düşünmek lazım.

ikincisi chp li arkadaşlar 13 bin oy ile istanbul gibi bir yerde seçimi kaybetmiş olsalar kendileri ne yapardı düşünsünler ve kıvırmadan seçimin tekrar edilmesini isterler miydi cevap versinler.

bu arada niye panik oluyorsunuz kazanan siz iseniz yine kazanırsınız.

daha önce de yazdım belediye çok umurumda değil tekrar edilmesini de istemiyordum. zira ülkenin önünde çok önemli sorunlar var ve 2 ayımız daha seçim goygoyu ile geçecek.
devamını gör...
burada düşüncelerini açıklayabilecek olmaları muammadır. çünkü bu kadar taklalardan sonra hala akp adı altında devam demenin de ne biliim, has hoş tas hoşas hoşaf biliyon mu?
devamını gör...
( #6587508 )

buyrun burada yazdık. adam olana üç cümle yeter de biraz açalım. malum kimileri bu noktada bazı sıkıntılar yaşıyor.

ak parti 2002'den beri kazanırken her seçimde hile var diyen, oy çalınıyor diyen, bunları yediremeyince eşit seçim ortamı yok diyen muhalefete bir gün bir söz etmeyenler neden bugün bu kadar ıkınıyor? çünkü sodanın şifasından haberleri yok.

daha dün istanbul seçimlerinde usulsüzlük soruşturmasında 43 kişinin fetö ile doğrudan irtibatı tespit edildi. bu yine adam olana gayet yeterli bir delildir. çok açıktır ki istanbul seçimlerine şaibe karışmıştır ama bunun asıl suçlusu nitelikten yoksun ak parti kadrolarıdır. bu girişimlerin olacağı çok açıkken gerekli önlemleri almaktan acze düşüyorsan, dilinden düşürmediğin sandık iradesine sahip çıkamıyorsan sen bizim haklarımıza nasıl sahip çıkacaksın? onun için şaibeli bile olsa ben ekrem bey'in başkanlığının alınmasını hiç onaylamadım, hala onaylamıyorum.

peki siz düne kadar oyların çalındığını iddia edenler neden bugün çalındığına inanmıyorsunuz ve bunun bir hükümet düzmecesi olduğunu öne sürüyorsunuz? cevabı omurganızda gizli.
devamını gör...
yorum yapabilmek için secimde şaibe olup olmadığından emin olmak gerekir. oylar çalındıysa elbette seçimin yenilenmesi gerekiyor. çalınma durumu yoksa ve hakkı ile kazandıysa hayırlı olsun deyip, devam edilmesi gerekir. yenilgiyi kabul etmek de erdemdir. kilit nokta kimin haklı olduğunu bilmekte. Allah haklı olana hakkının teslim edilmesini nasip etsin.
devamını gör...
akp'li arkadaşlarım çoğunluk olarak düşüncelerini söylemeden önce cumhurbaşkanının söyleceklerini bekliyorlar. hani sesli mesaj gibi düşünelim; önce http://c.başkanı düşüncesini söylesin onlar kendi düşünceleri olarak bizlere ileteceklerdir.
devamını gör...
bugün adamın biriyle konuşuyorum, daha ysk kararı acıklamamıştı. adam istanbul kötü adamlarda kaldı felan dedi. niye dedim. adamda, ekrem imamoğlu'nun adı yabancı bir isimmiş. seçim için ismini degiştirip hazırlamışlar dedi. türk bile değil diyor.abi ne diyorsunuz, çoluğu çocuğu var, dedesi nenesi var hepsi mi değişmiş dedim. yok trabzonlu biri var o dedi diyor. bir kısım seçmende olumsuz etki bıraksa da bu karar, geneli etkileyeceğini zannetmiyorum. seçime yakın kimbilir daha neler düşer piyasaya.
bence binali yıldırım'ı bir yolunu bulup aday gostermeyecekler, belki sağlık sorunları felan olabilir. daha sağlam olacağını düşündükleri birini bir şeklini bulup gösterecekler, soylu olabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar