istanbul tabip odası

ettikleri hipokrat yeminini zerre kadar ciddiye almayan, doktorların mensup oldukları kuruluş.bir zamanlar bir eylem yapmışlardı da başbakan bunlara "bıçak parası nedir" diye sormuştu.pişkin herifler duymazlıktan gelmişlerdi.
meslek ahlakından mahrum,cep doldurmaktan başka derdi olmayan bu insanların mensup oldukları odanın ismini değiştirmeleri lazım.

(bkz: hipokrat yemini takmayan doktorlar birliği)
devamını gör...
biz bu toplumun değerlerine düşmanız kardeşim, işinize gelirse mesajı veren oda. abicim hep diyoruz şu odalarla sendikaları kapatsınlar memeleket nefes alır.
devamını gör...
panel değil karışık parti verecekler gibi. bu yılın modası sanırım eşcinselliğin sıradanlaştırılması ve feminizm. bunu gayet normal olarak görebilirsiniz. ben görmüyorum. ister yobaz ister gerici desinler.

tabipler odası ne işe yarar bilmiyorum ama ülkedeki sağlık sorunlarının çoğu doktorların hastalara yeterli ilgiyi göstermemesi. 3 farklı dişçiye gittim hala sorunum çözülmedi diyen mi ararsınız 5 doktora gittim hepsi farklı şey söylüyor diyeni mi ararsınız. bunların üzerine eğilmek lazım bunun için panel yapmak lazımken erkek erkekle kadın kadınla rahatça sevişsin diye paneller düzenliyorlar. ya zaten kimse sevişiyor diye gidip yatakta basmıyor millet bu adamları.

not: yukarıda doktorlarla ilgili söylediğim şeyi lütfen "kendini bilen ve aa beni tanıdılar benden bahsediyor" diyenler üzerine alınabilir. yoksa doktorların da iyisini baş tacı etmesini biliriz.
devamını gör...
tabip, ettiği yemin gereği, kişinin cinsel kimliği ile ilgilenmez. eşcinselmiş, heteroymuş, bdsm severmiş, ayak severmiş vs vs bunlar onu hiç alakadar etmez. zaten ne kadar aşağılasanız da eşcinsellik var ve bu kişilerin de bir cinsel hayatı var. tabipler, gelin eşcinsel olun hopaaaa party yapalım demiyor. madem bu işi yapıyorsunuz korunun diyor. bizim işin ahlaki,etik,günah,haram,ayıp kısmıyla alakamız yok diyor. bizim görevimiz sağlığınızı korumak diyor. ben bunu anladım bu afişten.
devamını gör...
cinsel kimlik gibi ucube bir argümanı uyduranların savunduğu oda. Cinsel kimlik ne birader? Benim bildiğim doğada cinsel kimliğin iki şıkkı var kadın ve erkek. Hadi göster bakalım bir üçüncü cins. tabiatı bozdunuz, insanı bozdunuz herşeyi bozdunuz anasını satayım. şimdi de kavramları bozuyorsunuz. yetti bu zulmünüz. ne laftan anlarsınız ne insanca olan başka bir muameleden. insan değilsiniz çünkü. insan olsanız kadın ve erkek dışında üçüncü bir kimlik aramazsınız. oynayın bakalım nereye kadar.
devamını gör...
içine dhkpc kaçmış örgüt pardon oda. pkk 'ya karşı bir kere yürümek aklınıza geldi mi acaba?

--- alıntı ---

chp genel başkanı sn. kemal kılıçdaroğlu'na yapılan faşist saldırıyı protesto etmek için bütün meslektaşlarımızı bugün (22 nisan pazartesi) saat 12.00'de şişhane meydanı'nda buluşmaya çağırıyoruz. faşizme karşı omuz omuza!

--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar