istanbulkart

bunların dolum makinaları çok ahlaksız. "girdiğiniz para geri verildi " diye parayı öyle bir yere doğru fırlatıyor ki küfür etse etse bu kadar zoruna gitmez adamın. yani sanki "hemşerim al bu parayı müsait bir yerde in" diyii.
devamını gör...
akıllı telefonlar için uygulamasını hazırlamışlar. uygulama üzerinden kart numaranızla kayıt olarak,
para yükleyebilir,
kartınız ile yapılan tüm yolculuk hareketlerini takip edebilirsiniz.

bazı ilişkilere fena darbe vurmuşlar. bu saatte nerdeydin, nereye gittin gibi ahiretlik sorularla artık yanma şansınız var.
devamını gör...
tüm gün sağda solda kart dolum makinesi aramakla geçti, bakkal esnaf kim varsa dolum yeri aradım ama bulamadım. akabinde de nasıl şehir yahu burası, medeniyetsizler diye de söylendim durdum haliyle.
ama adamlar öyle bir şey yapmış ki sadece helal olsun diyebildim. telefona tutup kart doldurmak nedir yavv, siz almışsınız fakat ben daha buna hazır değildim. bunun bi tık ötesi ışınlanmaktır.
devamını gör...
fastpay ile başlayan online bakiye yükleme yöntemine bankalar da eklendi. geçenlerde garanti de mobil uygulaması üzerinden bakiye yükleme özelliğini getirdi.

fastpay ile ilk doluma 10 tl iade hâlâ var, garanti de benzer yapmıştı.

son olarak ibb de migros ile anlaşmış. istanbulkartı money kart olarak kullanabiliyor veya varsa money kartınızı istanbulkart ile eşleştirebiliyorsunuz. market alışverişinden kazanılan moneyleri istanbulkartına bakiye olarak aktarabiliyormuşuz.
devamını gör...
geçenlerde money club hesabımı eşleştirdiğim kart.

migros'ta sanal market üzerinden yaptığım son alışverişten 15 money gelmişti.

istanbulkart, money kart eşleştirmesiyle 2 katı olarak 30 tl istanbulkartıma yüklendi.

istanbulkart'ta zaten aylık var. 30 tl yle de a101 de alışveriş yaparım kusura bakma migros.

edit: a101 yakın dedik oradan yaparız ama a101 in istanbulkart türü farklıymış taşıma değil sosyal destek kartı içinmiş. kaldık yine migros a
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar