istanbullu yazarların biraz şey olmaları

bakıyorum 155 kelimeyle tanım yazan sözüm ona sözlük yazarlarının sırf** istabullu oldukları için havalarından geçilmiyor. 155 dediğime de bakmayın daha da azdır aslında. istanbul'un hatrına o 155... ne diyodum ben? ha evet istanbul ayağını denk alsın!!!

öte yandan bir de ankaralı yazarlara bakalım. en doyurucu içerikler ve en faydalı bilgiler daima onlar tarafından paylaşılmakta. mizah anlayışları da oldukça seçkin. marifetler desen çifter çifter parmaklarda maşallah. bir başkentli kolayına yetişmiyor efendiler*

reklam fasılası:
(bkz: biraz şey olmak)
(bkz: ankaralı yazarların biraz şey olmaları)*
devamını gör...
istanbullu yazarların hepsi gerçekten sorunlu tipler. sorsan zahar yarısı rodos ve balkan göçmeni ben daha bir tane yağız anadolu göç edenine rastlamadım. metrodan iniyorum adam binmeye çalışıyor, yürüyen merdivenin solunda duruyor yazar arkadaşın söylediği gibi kollektif şekilde biraz şeyler.

mesela aynı sorun küdüslülerde de var geçen sene gittim ağlama duvarına fotoğraf çekmeye hala mel gibson'ı dövüyorlardı ne çile çektin be kardeşim. dedim yaptığınız hiç etik değil beni de altın şamdanlarla dövmeye başladılar. adamlar akdenizli sevmiyor canım.. Allah'tan derviş tanımlara koşer belgesi sağlatıyor.
devamını gör...
yahu o olsa olsa, dünya sözlük yazarlarının biraz şey olmalarından mütevellit gelişen bir takım semptomlardır.
yoksa istanbullu olmak övünülecek bir şey midir ki, durduk yere insan kendini afişe etsin.*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar