istanbulsenin.org

imamoğlu tarafından açılan bir anket. hedef istanbul'un 5 senelik kalkınma planı için nelerin yapılabileceği yönünde sanırım. herkese fikrini soracaklar falan filan. bu tür anketler genelde içi boş şeylerdir. sonuçta anket sonuçları analiz edilecek ve büyük problemler ortaya çıkacak lakin zaten istanbul'un büyük problemleri belli değil mi? daha küçük sorunları çözmek ise amaç fizibilitesi yüksek. detaylı bilgi ve ankete katılmak için

seni yenecem İstanbul
devamını gör...
buradan haberimin olduğu anket ama girince "ankete daha önce katıldığınız için tekrardan katılamazsınız. ilginiz için teşekkür ederiz." uyarısı alıyorum. dün sözcü gazetesinde de fişlenmiştim zaten. ilk fırsatta oy hakkımızı bile elimizden almışlar.
devamını gör...
istanbul senin sloganı istanbul'da bir sürü üst geçide asıldı. bunlardan biri de mecidiyeköy metrobüsteydi. tam arkasında trump towers yükseliyordu. şlak diye bastım deklanşöre ama iso ayarı kaymış makinenin hiç oldu poz. kaçırdık sosyal mesajı. sonra da kaldırmışlar ordakini.

istanbul harbi kimin ? şu mecidiyeköy'de sıradağlar gibi duranların mı ?
devamını gör...
temel atmama trendinin sahibi eko beyin kızgın ve çılgın bir saatine denk gelip “ istanbul senin...ben... (sin-kaf)” şeklinde algıladığım bir şey, ney?

bu iş giderek sofistikleşiyor. ne oluyor? ne bileyim işte, bir şeyler oluyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar