istifa etmem için erdoğan'ın iması bile yeter

antalya büyükşehir belediye başkanı menderes türel açıklaması.

"bırakın istifa etmemin istenmesini filan... imasını yapsa dahi sayın genel başkanım, bir saniye dahi düşünmem ve istifa ederim! çünkü beni halkın hizmeti için halkın tercihine sunan sayın cumhurbaşkanı'mdır. dolayısıyla geri de almak istemesi gayet doğaldır. bir de şu realitenin altını çizmek istiyorum: sayın cumhurbaşkanı aday gösterirken iyi, demokrat oluyor ama başarısızlık veya performans düşüklüğü gördüğü için istifa istiyor diye 'demokrasiye aykırı' demek çok hakkaniyetli bir yaklaşım değil!"

şu sadakatı görüyor musunuz. gözleri yaşartacak cinsten. melih utandın mı.

haber
devamını gör...
istifa ettirilmemesini uman bir hezeyan sezdim cümlesinde. leb demeden leblebiyi anlamak bazen göze girme koşulu olarak çıkar karşımıza, sanki bu cümle de öyle...

"efendim sizin imanız bile yeter (mealen: sizi hiç yormam üzmem, mükemmel bi başkanım bilirsiniz, hem belki bu hassasiyetimi bir daha düşünmek istersiniz bla bla bla...)

niyet okumak denilecek ama, çok samimiyetsiz buldum cümleyi, tutamadım kendimi...
devamını gör...
"eferin len, ge bakam seni bakan yapak. hangisini istiyon? kültür var, ab var, sosyal politika var. yok lan yok meb var meb. sınav sistemi değiştirsin gel." denmesini bekliyor olabilir. bilemedim.

neremi neremi, her yerimi... yalayın annem yalayın. erdoğan gidince ne olacak bakalım. o zamana kadar iyice yalayın. her yerini...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar