boğaziçi üniversitesi'nde kurulan bir kulüp. üye olan kişilere attıkları mailde marşımızın sözlerini değiştirmiş şeref ve ahlak yoksunları. boğaziçi üniversitesinin yapması gereken, bunların ilişiğini derhal kesmek. artı derhal soruşturma açılmalı. bunlar, bastığı yerleri toprak diyerek geçen cahil sürüsü.kaynak
devamını gör...
ahlak yok bunlarda ahlak yok yoksa elbette kim kimle sevişirse sevişsin umurumuzda değil ama bu ahlak yoksunluğunu kabul etmemiz pek mümkün görünmüyor.
devamını gör...
eminim ki mehmet aktif`in istiklal marşı şiirini nasıl ve hangi duygularla yazdığını biliyorlardır. ve eminim ki bile bile böyle bir nefret kusma yolu seçmişlerdir.

bir millet 100 yıl dahi olmadan bu derecede değişebilir mi?
devamını gör...
bazı şeylerin bahanesi yoktur!

mevzubahis aşağılık kulüp hem boğaziçi üniversitesi hem lgbti kuruluşları hem adli makamlar tarafından gerekli tepkiye ve yaptırıma maruz kalmazsa toplumda bunun karşılıksız kaldığı düşüncesi oluşur. bunun neticesinde, bir yerlerde haklı olarak intikam planları işlemeye başlar ki sonuç maalesef kanlı bile olabilir. bir avuç gerizekalının yaptığı kendilerince basit fakat uzantıları derin bu hadsizliğin bedeli hukuka uygun biçimde ödetilmeli ve ilgililerce gereken sözlü reaksiyonu almalıdır. zira böyle bir adiliği halının altına süpürürseniz faillere cesaret verirsiniz ve yarın öbür gün eskaza ayetleri-hadisleri iğrenç biçimde dönüştürüp slogan yaptıklarında ''katliam'' kaçınılmaz olur.

bazı şeylerin affı yoktur!
devamını gör...
millî ve manevi değerlere saygı duymayan, duymadıkları gibi de kendilerine saygı bekleyen, bunlardan bihaber olan gey ve ablacı adlı eş cinsel sapkınların yapmış oldukları rezalettir. sonra halk bunlara "ibne" deyince de alınganlık yapıp öfkeleniyorlar. aslında en ağır küfürleri hak eden tiplerdir ama neyse, şimdi ne yazarsam silinir direkt.

tanım: hukuki yaptırımlara tabi tutulması gereken rezil kulüptür.
devamını gör...
bir çok maddi/ manevi değere saldırganlıklarıyla karşı karşıya kalmış biri olarak sınırlarını her geçen gün biraz daha aştıklarını görmekteyim. dil ve el uzattık bir çok değere ses çıkarmayan insanları bile çılgına çevirebildiler hadsizlikleyle. milleti bir arada tutan temel değere saygısızlığı kimse kabul etmez ve boyun eğmez. okulda bugün “siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın”mısrasına dayanarak çoşkuyla okundu marşımız. umarım duydukça ürperirsiniz.
devamını gör...


öğrencilerin #dursunbuhayasızcaakın pankartıyla rektörlüğe yürüdüğü, kulübün ise maksadını aşan mailden dolayı özür dilediği olay. özürle kalmaz, rektörlük bunların ilişiğini kesmeli ve haklarında yasal işlem yapılmalı. bayrağa ve marşa saygısızlığın izahı da özürü de olmaz.

devamını gör...
döneklik ib*eligin bir versiyonu olduğu için normal tabi bu şekilde kıvırmalari. hep köpeklik yap hem de saygı bekle ne ala ne ala. işin tuhaf yanı ise şu hümanist gevşekler sessiz zira onların da vatan millet milliyet gibi duyguları yok önemli olan totoş olsa da insan olmak de mi?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar