ustume vazife olaraktan hosgeldin demek istedigim yazar.

goruslerimiz farkli olabilir ama tartismak her zaman zevk verir bu yazar insani ile.

yonetim bana yetki verdigi takdirde de ilk vaadim nickini kisaltmak olacaktir. ıwouldp yapacam.
devamını gör...
aynı benden vallaha. ingilizceyi ezberleyerek öğreneceksin azizim. neymiş o kalıplar am is are' lar falan filan, gramerler falan.
iki yıldır ezberleme yöntemiyle ilerliyorum, tarzanca olsa da şimdiye kadar öğrendiklerimden fazlasını öğrendim en azından.
neyse konu nereye geldi ya şimdi, arkadaş yeni gelmiş hoş gelmiş. yazadursun.
devamını gör...
sözlüğe yeni bir renk, hava katmış yazardır. kaleminin kuvvetli olduğu aşikar. daim olması dileğiyle, bol bol yaz da okuyalım reyiz.

ps: ı would prefer kalıbından benim de pek hoşlaştığım söylenemez.
devamını gör...
şu günler mahlası yüzünden eleştiri alan çiçeği burnunda sözlük yazarı. sonuçta mahlas seçimi ya da değiştirmesi yazara kalmış bir şey. yazdıklarına göz atınca kalemi düzgün bir arkadaşa benziyor. o yüzden öncelik içerik. eleştiri olacaksa da içerik üzerinden olmalı. böyle yazarları küstürmeyelim, kazanalım.
devamını gör...
neden benimle karşıt görüşte şeyler yazdığını merak ettiğim yazar oysa benle aynı görüşü paylaşsaydı artı verirdim şimdi hep eksi veriyorum.
devamını gör...
başganı,uzunu,şeyhi şıhı olmayan yazar.

haliyle bunlar gibi iki lafından altısı yalan olmak zorunda değildir.

ılgili proto islamcı vatandaşın ortaya koyduğu giride de görüldüğü üzere özelden genele bir üslup takip eder.

bu sayede de aynı haber üzerinden türklerin ülkeye doldurulup başlarına bela edilen suriyeli popülasyonuna haklı tepkilerini ırkçılık olarak addedip türklere saldırılmasına gık çıkarmayan tiplerin gelip mağdur edebiyatı yapmalarına ajitasyona başlamalarına ket vurur.

gel gelelim şekil b'deki bir üst tanımda görüldüğü üzere ilkel ideolojik saiklerle bambaşka ilişkilerle mantık hatalarına yelken açan hilkatin bugı tiplere ket met işlemiyor.sonra olan yine ona oluyor.

bence siz nickaltını sonsuza kadar kilitleyin.swh
devamını gör...
ne yazmışsa altına imzam atarım. geniş fikirli düşünebilen bir yazar. okumaktan keyif alıyorum. hep yazsın okuyalım, faydalanalım.

t: kaliteli yazar.
devamını gör...
#6641071
tecavüz deyince aklına dini vakıflar değil cinsel istismar vakalarının bini bir para olan laik devletin laik okulları gelmesi gerekiyor. kaç tane devlet memurunun bu sebeple memuriyetten atıldığına veya delil yetersizliğinden soruşturmaların kapatıldığına bakarsa görecektir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.