iyi bir zopa yese kendine gelecek yazarlar derneği

iyi bi zopayı hak ettiğimin farkında olaraktan bu nadide vakitte kurmuş olduğum çatı. dövüş kulubü gibi sıraynan birbirimizi pataklayıp kendimize gelelim yahut kendimiz bize gelsin.
devamını gör...
toplanak dayak yiyek denilesi güzel oluşum.

--! spoiler !--

dayak yemek isteyen yazarlar derneği taksimde izinsiz eylem yaptı. polis yazarları dağıtmak için hafif şekilde esans sıkıp lokum dağıttı. ardından " yavrum insan kendine eziyet eder mi?" şeklinde tavsiyede bulundu. çıkan sohbette 20 kişinin feyz aldığı gelen bilgiler arasında.

--! spoiler !--
devamını gör...
herkesin kendini ekletmeye çalışacağı dernektir. madem sopa yemek istiyorsunuz dizilin bakalım şöyle. oğlum sen de şurdan bizim şefkati getir de biraz şefkatle okşayayım milleti.
devamını gör...
en yakın pub'a gidiyorsunuz bodyguard'lara ana avrat yedi sülale dümdüz giderseniz hayatınızda erişemeyeceğiniz bir rahatlığa eriştiriler çookta şaapmayın rahatlamak için kolayı var.
devamını gör...
üye olmaya niyet ettiğim dernek. açıkçası iyi bir zopa yedim yine de adam olmadım. lakin Allah'tan ümit kesilmez. burada mübarek bir zopa vardır. şifa onda saklıdır. bilinmez.

karşı taraf için ön bilgilendirme:

kızılcık, ceviz, gürgen ve meşe denendi.

kuran kursu hocası, karate hocası ve meb hocası skilleri denendi.

baba dayağı yenmedi. evet biliyorum ama bu eksiği anne tamamıyla kapattı. terlik ve oklava skilleriyle.+9'dur bu arada oklavası.

eşekten tepik yendi, futbol maçında sakatlandı.

lütfen adam olmaz demeyin. elinizden geleni yapın. talibim...

devamını gör...
iyi bi zopa yiyip üyesi olduğum güzel bir dernek.

20 sene önce falan hayatımın dayağını yedim. gece 12 sularında beykoz'dan dönerken ikinci köprü yolunda biz sol şeritten gazı topuklamış gidiyoruz ve 30 cm arkamızda bir araç sürekli sellektör yapıyor . neyse yol vereyim dedim sağ şeride geçtim , o araç ta sağ şeride geçti ve sellektör yapmaya devam etti. tekrar sellektör korna falan derken yanımdaki arkadaş "çek lan sağa ne diyor bu lavuğun derdi neymiş bakalım " dedi. ben de hemen çektim sağa dörtlüleri yaktım. daha kapıyı tam açmadan diğer araçtan inen benim hatırladığım en az yedi kişi ellerindeki beyzbol sopaları ile bize bi daldılar. kafa göz çatara çutara vurdular odunu. kımıldayamadık bile . artık yattık yere ikimiz de kapanıp kafayı kolluyoruz sadece . adamlar temiz bi 15 dakka falan gavura vurur gibi vurmaya devam ettiler. o an acaip rahatladığımı hissettim . bütün hücre , atom , proton , nötronlarım tam relax olup gevşedi. yeniden doğmuş gibi hissettim kendimi. yalnız işin garip tarafı aradan 20 sene geçti o dayağı niye yediğimizi ikimiz de hâlâ bilimiyoruz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar