iyi ki varsın

#ilişkiler 

serildi üstüme beyaz bir örtü gibi sevdan kabuslar görürken ben. korkularım değŸildi ya da korktuklarım. güzel değŸildi işŸte. o kadar. sen yoktun ya hani..
devamını gör...
artik duydugumda ne cevap verecegimi bilemedigim soz obegi.. son yillarda kimden duyduysam bunu hayatimdan bir anda cikip gittigi zira.. hani oyle dogum gunlerinde kliselesmis 'iyi ki varsin' lar da degildi, kullanmaktan eskiyecegine inanildigi anlarda dokulmustu dillerden.. ugura da inanmam ugursuzlugu var diyemiyorum ama tevafuk mu denir bilemiyorum iste.. soyleyenlere bir daha soyleme diyesim geliyor.. sevdiklerimi kaybetmeme sebep, belki de sadece gunah kecisi benim icin bilemiyorum..
devamını gör...
herkes hissettiremez bu cümleyi basit gibi durur ama oldukça mühim ve etkileyicidir.herkese söylenmez herkesden işitince anlamlı olmaz her an sürekli de söylenmez öyle bir anda söylenir ki gözleri buğulandırır ve o anlar unutulmaz.
devamını gör...
facebook üzerinden yapılan doğum günü kutlamalarının vazgeçilmez cümlesi.
iyi ki varsın ve iyi ki benim bebeğimsin.
iyi ki varsın ve iyi ki benim sevgilimsin.
iyi ki varsın ve iyi ki benim kankamsın.
iyi ki varsın ve böyk.
devamını gör...
+iyi ki varsın netice ?
-efendim ? pardon dalmışım.
+iyi ki varsın diyorum.
-noldu niye öyle dedin ki öyle birden ?
+hiç içimden geldi.
-hmm peki sağol
+allah belanı versin netice
-hıh efendim ?
+yağmur diyorum ne güzel yağıyor değil mi ?
-evet ya çok hoş.
+allahın belası
-pardon ya yağmur büyülüyor beni duymadım yine kusura bakma ne dedin ?
+iyi ki diyorum, varsın.
devamını gör...
bu devirde anasının evladına söylemediği cümle. bir sevgi algısı, aşk patlaması aldı başını gidiyor muhtar; cibilliyetim kurudu. ulan ne çiğer varmış millette sev sev bitiremediler. yahu her mecrada neşrettiğiniz aşk acınıza kederlenmekten gittim bir başıma aşık oldum. bildiğin aşk acısı cekiyorum ortada kız yok, siz sözlük ahalisinden ricam biriniz benim insanlık onurumla oynasın. en azından hislerimin muhattabını bileyim, mağdurum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar