iyi parti standına saldırı yapılması

#haber  #siyaset  #özgürler 

istanbul bağcılar'da birisinin durumu ağır olmak üzere 5 kişinin yaralandığı saldırıdır. aralarında iyi parti ilçe başkanı ve gençlik kolları üyesi 4 kişi bulunuyordu. saldırının mhp teşkilatı tarafından gerçekleştirildiği düşünülüyor.

daha seçime bir buçuk ay var. şiddet sokağa çıktı. bunun bir de seçim sonrası var. hiç düşünmek bile istemiyorum. bunlar seçim sonrası refleksin öncü yansımaları diye düşünüyorum. burada siyasilerin kutuplaştırıcı söylemlerinin payı çok büyük bence. olur da ak parti seçimi kaybederse daha vahim sonuçlar yaşanacağının sinyalleri bunlar sanki.


https://indigodergisi.com/2...
devamını gör...
timeturk'ten konuyla ilgili habere bakayım dedim; manşete almamışlar haberi. son haberler başlığına baktım; ''bağcılar'da seçim standında bıçaklı kavga'' diye bir başlık atmışlar. haberin detayına bakıyorum. ''bağcılar'da seçim çalışmaları kapsamında stant açan iki partinin mensupları arasında çıkan bıçaklı kavgada, 8 kişi yaralandı.'' ısrarla parti ismi vermiyorlar.* devam ediyorum;

''çıkan bıçaklı kavgada, 8 kişi yaralandı.
alınan bilgiye göre, bağcılar meydan'da 24 haziran seçimleri için mhp ve iyi parti'nin açtığı stantlarda bulunan partililer arasında tartışma çıktı.

kısa sürede kavgaya dönüşen olayda, 4'ü bıçakla, 4'ü de darp sonucu 8 kişi yaralandı. haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan yaralılar, ambulansla çevredeki hastanelere kaldırıldı.''

ortada bir saldırı falan olmadığını, taraflar arasında çıkan bir tartışmanın kavgaya dönüşmesi hadisesi var gibi anlatılıyor. 8 kişi yaralanmış, ancak yaralanan 8 kişinin hangi taraftan olduğu da söylenmiyor. öyle ya, iki grup arasında kavga çıkmış, yaralananın hangi tarafta olduğunun ne önemi olabilir ki?

neyse sona gelirken altın vuruşu yapıyorlar; ''tartışmanın iyi parti standının olduğu bölgeden mhp genel başkanı devlet bahçeli'ye hakaret içerikli sözler söylenmesi üzerine çıktığı iddia edildi.''
hehehe adamların standının saldırıya uğramasını, adamların bıçaklanmasını gizlemekle tatmin olamamışlar, en sonunda kavgayı çıkaranlar da onlardı deyip, adamları suçlu çıkarmışlar.
ulan yemin ederim yatacak yeriniz yok. hehehehe
devamını gör...
münferit bir olaydır. benim gördüğüm bütün partiler hiç sıkıntı yaşamadan çalışmalarına devam ediyor. fitneye fücura gerek yok şu seçimi adam gibi yapalım.
devamını gör...
sinan oğana referandum öncesi yapılan saldırı geldi aklıma ha birde can dündara yapılan var ki onu hiç söylemiyorum..yav arakadaşım yemiyor artık millet ne diye hala algı yaratmaya çalışıyorsunuz..
devamını gör...
münferit bir olaydır tabi. seçim öncesi tarihçemiz münferit olaylarla doludur bizim.
seçime kadar giderek münferitleşerek artacaktır bu olaylar.
devamını gör...
küfrün taktikleri hiç değişmez. burada da bir örneğini görüyoruz. deccal partisi için bir mağduriyet üretmeye çalışıyor. yemezler mr deccal. senin algı oyunların burada sökmez.
devamını gör...
16 yıllık iktidardan sonra bile hala mağduriyet ve mağdur edebiyatını hiç kimseye bırakmak istemeyen akp liler tarafından münferit olarak adlandırılan hadise.

sizin standınıza saldırı olsa hemen " üst akıl devrede, fetöcüler milli iradeye saldırdı" diye başlık açarsınız değil mi?

algı yönetimini sizden daha iyi yapan bir grup vardı bu ülkede... fethullahçı çete... beraber az seçim kazanmadınız geçmişte... şimdi hiçbir güçleri yok, buna rağmen düşman üretip safları sık tutma çabasındasınız.

milletin bunu yeyip yemediğini 24 haziran akşamı göreceğiz.
devamını gör...
vay arkadaş, şu saldırı kendi partilerine yapılsa ortalığı ayağa kaldıracak adamlar, "münferit", "mağdur olacaklar", "tezgah" falan diyorlar. adamların çoğu tick'li. neyin trollünden korunuyoruz ki?
devamını gör...
arkadaş saldırıyı savunan mı var? emniyet zaten gerekeni yapmıştır. karşı çıktığımız nokta buradan bir karşıt partilerin çatıştığı algısını oluşturmak.

dediğim gibi münferit bir olay. parti ismi önemli değil kendini bilmezlerin çıkardığı bir olay.
devamını gör...
şu olayı chp'ye veya saadet'e yapsalar üzülürdüm ve cidden olayın gerçek olduğuna inanırdım. fakat işin içine iyi parti girince, bu kadar siyasi belirsizlik, arka planda başkalarının olduğu bu kadar belli olan bir parti bana hiç samimi gelmiyor nedense.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar