iyisinden

can sıkıntısına iyi gelen buton. fakat hiçbir entry'im girememiştir.

not: bunu yazdım diye artı vermeyin. eksi de vermeyin. beni kendi halime bırakın.
devamını gör...
siyasetten bıkmış yazarların cankurtaranı gibi bir şey. sanki burası bir okulmuş da iyisinden kısmı geçmiş öğrencilerin anılarını, notlarını gösteriyor gibi geldi bana. tabi bazıları atılmış, bazıları terketmiş, bazıları hala okuyor ama mezun olan yok. keşke bazı yazarlar yazmaya devam etseymiş de okusaydım diye düşünüyorum.
devamını gör...
her evde eski fotoğrafların olduğu bir albüm vardır. o albümde de hep manidar ve güzel fotoğraflar olur. ne kadar bakarsan bak sıkılmazsın. çünkü o zamanlar fotoğraf makinesi şimdiki kadar yaygın değildi. dolayısıyla fotoğraf çekmek ve onları basmak bir maliyet gerektirdiği için her fotoğraf bastırılmazdı, güzel olanlar seçilirdi.

işte iyisinden bölümü bana o albüm gibi geliyor. sol frame kalitesiz fotoğraf dolduğu zaman iyisinden albümüne bakıyorum. ailenin eski fotoğraflarına bakıyorum.
devamını gör...
sözlüğü açar açmaz veya sol üstteki "dünya sözlük" kısmına tıklayınca sağ şeritte gelen tanımlardır. çok hoş tanımlar gerçekten. bazen oyluyorum, bakıyorum yazarlar o tanıma gidiyor. inşallah kasıtlı olarak o başlıklara girip de oyladığımı düşünmüyorlardır. yoksa sıkıntılı mesajlar çıkabiliyor*
devamını gör...
hep eski yazarların tanımlarının yer aldığı bölüm. yazar ya uzaklaştırılmış ya da artık yazmıyor. durum böyle olunca da sanki yazılan o tanıma yazık olmuş gibi geliyor. hoşuma gitmiyor ve canım sıkılıyor.
devamını gör...
bu bölümle ilgili önerim şudur;

2018e kadar olan tanımlarda 10 artı üzeri,
2018den sonraki tanımlarda 20-25 artı üzeri tanımlar gözükebilir. çünkü geçtiğimiz yıllar yazar sayısı azdı şimdinin 10 artısıyla o zamanın 10 artısı eşit değildi.

veya çok iyisinden kısmı eklenebilir. 30-40 artı üzeri falan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar