tunç soyer in kardeşinin başında olduğu izmir turizm tanıtım vakfına 8 milyon 948 bin tl para aktarması. hani vakıflara giden paralar kesilip millete hizmet edilecekti?
devamını gör...
olur mu turizm amaçlı o. turizm sektörü canlanıp daha fazla turist gelmesi ve ülke kalkınması icin yapılıyor o. her şeyi yanlış anlıyorsunuz. kardeşiyle ne alakasi var başkası olsa ona da yapardı kesin.
devamını gör...
(bkz: ben demiştim)*
(#6644402)

her şeyin chpliler tarafından ne kadar güzel olduğunu gösterir nitelikte haber(doğruysa). ozan arif'in ak mı kara mı şiirindeki şu kısım kendimi bildim bileli dünden bugüne değişmedi:
.....
işçi, memur, emekli, refaha mı erişti?
yani siz geldiniz de, hangi haller değişti?
yine kazık yiyoruz, atan eller değişti.
.....
devamını gör...
diğer vakıflara giden paralarla en azından çoluk çocuk nasipleniyordu bir şekilde. çok güzel yapıyorlar ama az bile yapıyorlar. ağzına bile tükürsünler memlekette çalmadık bırakmasınlar. oy verenlerin donunu bile çalsınlar ancak o zaman chp'nin bu ülkenin başına gelebilecek en büyük felaketlerden biri olduğunu anlarlar.
devamını gör...
hükumet taraftarı kardeşlerimizin sorgulama mekanizmalarını çalıştırmalarına bir katkısı olmuşsa güzel bir yatırım.
şimdi sıra her şeyi ama her şeyi sorgulamada.

işte o zaman gelişmiş bir ülke olacağız.
devamını gör...
akpli yandaş hırsız sevdalısı tipleri sorgulamaya itmiş olması hayırlı bir gelişmedir. islamcılar ve solcular ülkemizi daha nasıl uçuruma sürükleyebiliriz cebimizi nasıl doldururuz diye yarışıyorlar koyun gütmekte daha yetenekli olan taraf kazanıyor.
devamını gör...
benim anlamadığım bunu başlatan chp lilerdi ak parti tanıdıklarını işe alıyor diye başladılar. sonra öğrencilere yardım eden vakıflara laf ettiler. insan eleştirip neden kendi de yapar ki. israf derler israfın tillahını yaparlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar