izmir'in şarabını uluslararası marka yapacağım

#haber 

akp izmir adayı nihat zeybekçi açıklaması. aslında bu vaadin chp'nin olması gerekmiyor muydu. neyse din iman işleri başka bu işler başka.

“ben izmir şarabını uluslararası marka yapmak istiyorum. bağcılığın gelişmesi için özel enstitüler kuracağız. unutmayın ben denizliliyim. orada güney’de ve başka yerlerde binlerce dönüm şarap bağı var"

açıklama
devamını gör...
türkiye'de uluslararası seviyeye gelebilecek çok iyi şaraplar var. bence kesinlikle yapılmalı. ayrıca çok kaliteli ancak az bilinen peynirlerimiz var, bunlar da kesinlikle dünyaya tanıtılmalı. fransa ve italya'nın bir yılda şarap ve peynirden elde ettiği gelir bazı ülkelerin yıllık bütçelerinden fazladır.
devamını gör...
şarabı marabı geç arkadaşların dediği gibi marka olabilecek onlarca kalem lüks tüketim maddelerimiz var, peynir zeytin vs ama onları değerlendirebilecek kafada adam malesef yok hükümet yahut muhalefette.

abi 50 yaş üzerinin siyaset yapması ve oy kullanması anayasa ile yasaklanmalı. tek kurtuluşu bu türkiyenin. onu bunu bilmem ben
devamını gör...
demek ki şarap sigaradan zararsız bir haram! erdoğan duymasın bu çıkışını.
gerçi duysa da artık açık mabadınızı cümle alem gördü.

konya'ya, kayseri'ye, malatya'ya gel din sat; batıya git laikçilik.

sayın zeybekçi! genel başkanının mitinglerde halka gösterdiği kitapta içki, kumar, fal okları gibi şeylerin birer pislik ve şeytan işi olduğu yazıyor.


ayıp denen bir şey var.
devamını gör...
çünkü başka bir yerlerde daha bin kere yazdığım üzere kapitalizm büyüktür tüm değerler. dindar nesil, minnoş nesil, ezanlaaar, baş örtülü bacılaaar.... oylar ve doymak bilmeyen karınlar.
devamını gör...
ertuğrul özkök ile röportaj yapıp hat sanatı konuşacak hali yoktu ya?

hem bu şey değil mi? ak parti'nin içinde de içki içen arkadaşlarımız var diyen demokrat? üretip ak partili kankalarına satsınlar işte, ihya olurlar...
devamını gör...
karşı taraftan oy alacağım diye kendi cenahındaki insanları kendilerinden iyice uzaklaştırmayı göze alan açıklamalardan birisi.

geçmiş olsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar