jay-jay

eskiden mahalle maçları oynardık. o da son temsilcilerinden olabilir. yaşını bilmemekle birlikte. en azından belki fasulyesi olmuştur takımın. o zamanlar biraz daha iyi zamanlardı. yavaştan bozuluyordu bir şeyler. ama daha tam değil. (bir derbi öncesi) kırmızı pabuçlu adam yarın ki maçta ne yapacak acaba diye heyecandan uyuyamışsındır belki yatağında. sağa, sola dönmüş durmuşsundur.

mahallede şutları onun ruhuyla birleşip çekmişsindir kimbilir. çocukluk kahramanları unutulmaz. sen de unutmamışsındır. önde vakıf bank yazan çubuklu forma unutulmaz.

o zamanlardan esintiler sun bize. yetiştiğin yere kadar olsun. sıkıntı değil. istersen beş yaşındaki halinin saflığını anlat. yaşın önemi yok. rekabeti seven, sporun rakiplerle var olduğunu kavramış birisi olduğunu okumuştum. beden eğitimi öğretmenliğine hazırlanıyormuşsun inşallah hakkında hayırlısı olur. bir futbol takımı kurarsın inşallah çocuklarla. onlara zeki, çevik, ahlaklı bir sporcu nasıl olunur dersleri verirsin. şimdilik bu kadar. kırmızı klavyeli adam diyelim sana.
devamını gör...
#5577996

psikopatlığın zirvesinde tebbrikleri kabul edecek kıvama gelmiş yazar arkadaş. lan oglım kafasından çöple bastırıp kolonya ile yakmak ne lan. el gader örümceğe hemi de. allam bu bize ne yapmaz ki. haha.
devamını gör...
yanlış yazdığım bir kelime yüzünden arkamdan hadsiz vs dediğini gördüğüm "saçmalayan" insan. çok delikanlı çok hakkaniyetli falan ya. arkadan konuşuyor. üstelik benim üzerimden moderasyona laf etmesi de şahane bir davranış. tebrik ediyorum. çok büyük ahlakçılık. typo yaptığım tanımı da düzelttikten sonra iftira ve karalamasını gördüm. yüzüme karşı diyemediklerinin aynısını kendisine iade ediyorum.

bahsettiği entry de aha bu. 5 kelimede hata yapmışım düzelttim. bunlardan biri de saçmalamak kelimesinde yaptığım hataydı. ancak sen bu yanlışını nasıl düzelteceksin merak ediyorum.
(#5612563)


bu da arkadan konuştuğu vicdan dolu entrysi ( #5612624 )

ağlayasım geldi. ama gülmekten.
devamını gör...
birilerini güldürdüğüne sevinmiş ama münakaşaya girmeyi sevmeyen yazar..

lafı koyup, ardından karakterini soyup çıplak yalanlarla karalama yapan, sözlükte ki amacı provakasyonlarla prim yapıp gündem olmaya çalışan yazarlarla katiyen muhatap olmaz..

tavsiyesi de ona buna sallayarak eğlenenlerin parmak ucunda kasılmak yerine daha 'sığ' sulara çekilmesidir.. konunun uzamamasıda umduğudur..
devamını gör...
çevir kazı yanmasın bebeğim. kibir ki dağları aşmış da bizi beğenmezmiş. sen şuna kardeş sen bu kelimeyi neden yanlış yazdın diye soramayacak kadar bile burnum havadaydı ama meğerse yanlış yazmışım da sürttü desene. sığ sulara davet ediyor ancak kendisi orada daha güzel duruyor.

kimseyi ne soydum ne de çıplak ettim. ama sen yanlış yazılmış kelime üzerinden kendine bir vazife çıkarıp insanlar hakkındaki "sığ" önyargılarınla battıkça battıysan yapacak bir şey yok. hatta kibrin ve çirkin önyargılarınla çırılçıplak kalmış gibi saçıldıysan ortaya yapacak bir şey yok. senin sorunun. dediğim gibi bu kelimeyi neden yazdın diye sorsa elbet derdim hata olarak yazdığımı. kaldı ki yanlış yazdığım 5 farklı kelime varmış düzelttim. herkes onparmak yazamıyor beyzademiz gibi malum ya. elbette konu uzamasın der kaçacak delik ararsın. haklı olduğunu zannederken kasıla kasıla gerile gerile hakaret etmek kolaydı he mi?

işte senin ahlakçılığın da, devasa kibrin de iki harf arasındaki hepi dopu üç beş santim kadar. eller arasından kayıp gidiyor.
devamını gör...
subzero, belli ki hoşuna gitmeyen bişey yazdık içerledin. olabilir eyvallah. eleştirdin onada saygım var amenna ancak başkalarının nick altında terör estirme. an itibariyle gereksiz tartışmayı sonlandırıyoruz.
devamını gör...
yine efendiliğini bozmadan sessizce takılan yazardır..

mortal kombattan firlamis muhtemel ergenlere prim vermemek ister.. ama kendileri 'muhatap alinmayacagini' duyunca umarsizca saldirir ve haddini asar olmus belli ki..

sana burda kendi reklamini yaptirmam.. bir derdi olan pist butonuna yönelir.. kimseyide rahatsız etmez.. rica edersemde, az sayida entry ile cok sirin duran nick altimi kirletme daha fazla goruslerinle.. saygilar..
devamını gör...
derdi olanın pist butonu kullanabileceğini bilip kullanılmamasını ergence bulmuş olmasını takdir ediyorum. ancak neden pist butonu kullanıp bana ulaşmak yerine başka bir başlıkta bana hakaret ettiğini, hatta yine o başlıkta benimle iletişime geçmeden yazdığım şey üzerinden neden başka kocaman bir ekibi yerin dibine sokmaya çalıştığını merak ediyorum? canı ergenlik etmiş olabilir mi? hormonlarına yenilmiş olabilir mi? bilemiyorum. soruyorum madem butonu kullanmayı biliyordun sayın çok mükemmel zatı şahaneleri, neden kullanmadın? vay babam bir de akıl falan veriyor.

üstüne gidiyorum doğru. ancak haklıyken susacak falan değilim. madem derdin vardı benle, saçmalamak kelimesindeki harf hatamdan rahatsız oldun neden bana mesaj atmak yerine, görmeyeceğimi zannetiğin bir başlıkta bana hakaret ettin?

şirin nick altında sana dair bu gerçekler de bulunsun istedim, çok mu?

başka bir başlıkta arkandan konuşup hakaret mi etseydim sen gibi? üzgünüm. ben böyleyim. işine gelmiyorsa bir daha bu yanlışı tekrar etmezsin.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar