john wick 3 parabellum

2.sinde wick baba örgütten afaroz edildi üstüne kırmızı bülten de infaz edilsin ilani verildi. en son köpeği ile birlikte sokaklarda dikilmiş gözler arasında bir yerlere koşar şekilde bir final oldu. vur de vuralim. 3. filmi sabırsızlıkla bekliyorum, zerre düşünmeye ihtiyaç bırakmadan saçından tırnağa aksiyon ve kan. bir aksiyon filminden beklediğim her şey var en önemlisi sempatiklik abidesi keanu abimizi yine görüyoruz kendisi filmi izlemem için yeter de artar bir sebep.
devamını gör...
oyş dört gözle bekliyorum lan. beynimi çıkarıp arka cebime koyarak 2 saatlik umarsız aksiyonun tadını çıkarmak istiyorum yeniden. trailer ı da güzel pumpladı beklentiyi. reeves kral, sen ne zaman yaslanacaksiin acaba? herneyse izlemek için dört gözle beklenilen serinin 3. filmi.

filmde tek sevmediğim 50 lerin pedikür manikür dükkanı tarzında olan şu iletişim yeri var ya pembe gömlekli teyzelerin analog cihazlarla takıldığı. o ne ya?
devamını gör...
galiba yine alaman mucidi silahlar kullanacak bu filmde de. en son elin de bir hk 45 acp usp görmüş idim. zaten gerçek hayatta nerden görebilirim ki.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar