john wick 3 parabellum

2.sinde wick baba örgütten afaroz edildi üstüne kırmızı bülten de infaz edilsin ilani verildi. en son köpeği ile birlikte sokaklarda dikilmiş gözler arasında bir yerlere koşar şekilde bir final oldu. vur de vuralim. 3. filmi sabırsızlıkla bekliyorum, zerre düşünmeye ihtiyaç bırakmadan saçından tırnağa aksiyon ve kan. bir aksiyon filminden beklediğim her şey var en önemlisi sempatiklik abidesi keanu abimizi yine görüyoruz kendisi filmi izlemem için yeter de artar bir sebep.
devamını gör...
oyş dört gözle bekliyorum lan. beynimi çıkarıp arka cebime koyarak 2 saatlik umarsız aksiyonun tadını çıkarmak istiyorum yeniden. trailer ı da güzel pumpladı beklentiyi. reeves kral, sen ne zaman yaslanacaksiin acaba? herneyse izlemek için dört gözle beklenilen serinin 3. filmi.

filmde tek sevmediğim 50 lerin pedikür manikür dükkanı tarzında olan şu iletişim yeri var ya pembe gömlekli teyzelerin analog cihazlarla takıldığı. o ne ya?
devamını gör...
galiba yine alaman mucidi silahlar kullanacak bu filmde de. en son elin de bir hk 45 acp usp görmüş idim. zaten gerçek hayatta nerden görebilirim ki.
devamını gör...
yeni nesil "yanlis adama bulastiniz !" filmlerinin evrilme noktasi olan jw serisinin son filmi. yine bol aksiyon ve gelecekte fiziki paranin yerine gececek olan kripto paralarin reklamini bol bol icerecektir.
devamını gör...
internete düşse de gerile gerile izlesek.
en son continental wick babayı pipisinden tavana asılması için genel av çıkartmıştı 3. sünde ben tek siz hepiniz olacak gibi gözüküyor. bakıciiz.
devamını gör...
iftardan önce mi sonra mı gitsem karar veremediğim film. böyle basit şeyler hakkında karar veremiyorum, sahurda sakin kafayla bunu düşüneceğim.
devamını gör...
vay hayvan vay demek istiyorum izninizle. reyiz yine döktürmüş. ilk yarının sonuna doğru hikaye geliştirmek için mecburen 20 dakika bi durgunluk var, onun dışında hep aksiyon, hem de şahane aksiyon, atlı aksiyon, itli aksiyon, kılıçlı aksiyon, silahlı aksiyon, tekme tokatlı aksiyon, ne ararsan var. yeni filmi şimdiden beklemeye başladım.
devamını gör...
serinin bana göre en ekşın dolu,en vurdulu kırdılı,en çok kafaya sıkmalı bölümü olmuş.
sofia karakterindeki halle berry ile omuz omuza çarpıştıkları sahneyi kaçırmayın derim.

burdan sofia'nın köpeciklerine talip olduğumu belirtmek isterim.
devamını gör...
iftar öncesi izleme fırsatı bulduğum film. ilk olarak o nasıl bıçaklı dövüş sahneleri gız diyorum.. yakın mesafe dövüş ve bıçak kullanma olayını aşmış jonh reyiz..

filmde sadece 10-15 dk kadar aksiyon ve çatışma sahneleri yok. geri kalan 2 saat bol kanlı ve kovalamaca dolu. lakin günümüz kazablankasını hala 1942 yapımı kazablanka filmi gibi gösterip medeniyetten uzak gibi yansıtmış olmalarına kırıldım..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar