joker

jolly joker gibi mekanların ismini koymada ilham kaynağı olan isim topaçı.
joker isimli mekanda birde street fighter konsolu bulunmaktadır ki beni benden alır.
devamını gör...
-ben de kendi esprilerim kötü sanıyordum.
-adamımın kafanı koparmaması içinbir tek neden söyle.
-bir sihir numarası yapsam?
-bu kalemi yok edeceğim.
-ta da. yok oldu.
-bu arada, bu takım hiç de ucuz değil.
devamını gör...
brian azzarello ve lee bermejo'nun ortak ürünü olan çizgi roman. the dark knight filmindeki joker buradan esinlenmiştir. bu romanda joker sıradan suçlar işleyen bir suçludur. frost'un karısına tecavüz ederek ne kadar değiştiğini göstermiştir. sitelerde bu grafik romanın şişirildiğini görünce alıp okudum sonra yazık dedim verdiğim paraya.
devamını gör...
batman r.ı.p adlı öykünün son sayısında 125.kez arkham asylum'dan kaçıp , hastane ambulansına binen villain. åžehirde manyak manyak dolaşmaktadır ambulansla ve bir yandan pis pis sırıtmaktadır. o sırada talia al ghul damian wayne'e batmobile kullanmayı öğretmektedir. beceriksiz damian ambulansa çarpar ve ambulans köprüden aşağı düşer. bir daha da joker ortalıkta görünmez. ama dönecektir muhakkak. dc altın yumurtlayan tavuğunu öldürmek istemeyecektir.
devamını gör...
kendisine müthiş replikler yazılmıştır. o da bunları harcamamıştır.
why so srious?
tek önemsediğin şey para, bu şehre daha klas suçlular lazım. bunu onlara vericem.
delilik yer çekimi gibidir; sadece hafifçe itmek yeterlidir.
neden bıçak kullanıyorum biliyor musun? tabanca çok hızlı. böylece küçük anların tadına varıyorsun.
devamını gör...
undisputen uri boyka ile birlikte yan rol olarak bulundukları filmlerde esas oğlanları gölgede bırakan ender karakterlerdendir. gösterdikleri üstün performansla sivrilmiş, baş rol oyuncusunu karizmalarıyla ezmişlerdir..
devamını gör...
trt'nin yeni yarışma programı. hemen hemen milyoner formatında.

kısa sürede yurt çapında tanınmasının sebebi, bu world cup sezonunda maçlar arasında izlenebilinen tek program olmasıymış. güzel tespit.

devamını gör...
bu kadar basit soruları cevaplamayan, mükemmel tahsilli insanları görünce sinir oldup bilemeyene mi eğitim sistemine mi kızsam diye sorular sorduğu yarışma.
devamını gör...
kötü karakterler içinde saygı duyulması gereken birisidir.batman filminde izlerken adam ne rol kesmiş bu kadar da olmaz arkadaş dedirtiyor.insanları kötülüğe,anarşiye çok kolay yönlendirebilecek bir karakter.o kadar iyi yani..
edit: heath ledger *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar