jürgen klopp

#spor  #özgürler 

basarinin mimaridir kendisi. sen tut polonyali ve turk oyucularla iki sene bundesliga sampiyonu ol.basarili olmasinin bir baska gostergesi bu oyuncularin milli takimlarinin bir yere gelemesi baska hocalar ile.
devamını gör...
bir maçta, tam hatırlamıyorum, hakemin üzerine yürüyüp hakaret etmiş ve ceza almıştı. olayla ilgili yorumu: "budalaca davrandım, özür dilerim..." bunun türk futbolseverlere çağrıştırdığı şeye girmeyeceğim. siz anladınız...

ve bu adam, çok düşük bütçeyle, sıradan oyuncularla bir efsaneyi yeniden diriltti. 2 bundesliga şampiyonluğunun yanında şimdi de şampiyonlar ligi finali koymaya çalışıyor. belki de şampiyonlar ligi kupası.

bir de adam karizma, nüktedan ve hazır cevap. arada bir ayarı dallı budaklı veriyor...

devamını gör...
güzel ayarlar çeken teknik adam. severim kendisini bizim ligde de böylelerine ihtiyaç var. en son götze'nin bayerne gitmesiyle ilgili şöyle demiş; götze pep ile çalışmak istiyormuş. aslında tek suçlu benim çünkü 20 cm uzunum ve ispanyolca bilmiyorum. mario götze ben ne yapıyım dese daha iyi olurdu ya neyse bu da iyi olmuş.
devamını gör...
on numara beş yıldız bir adamdır. adamın dibidir hatta. geçen sene yamulmuyorsam şöyle demişti: oyuncularım biraz sabredebilse dünyanın en iyi takımı biz olacağız ama sabredemiyorlar, gitmek istiyorlar.
devamını gör...
dünyanın en sempatik teknik direktörüdür bana göre. adamsın klopp başgan.

o değil de bu adam kesin türklerle aynı mahallede yaşadı bazı hareketleri acayip bize benziyor.

devamını gör...
tamamen emekleri ve çabalarıyla bir yerlere gelmiş dünyanın en iyileri arasındadı ki teknik adam.dortmund'un nereden nereye geldiğini düşünürsek şüphesiz onun emeklerini de göz ardı edemeyiz.
devamını gör...
gs maçı sonrası "benim patronlarımla galatasaray patronları ile aynı kafada olsaydı, ben dortmund'un başında olmazdım..." diyerek durumumuz özetlemiş reyis... haa prandelli yine kovulsun ama başarısız olduğu için değil galatasaray gibi avrupa'da her sezon iddialı bir takıma vites düşürüp süper ligi yeterli gördürdüğü için...
devamını gör...
hayatta tek derdiniz başarıysa, gidin bayern münih'i tutun diyerek mahsun kırmızıgül abimize selam çakmıştır..şöyle ki;

yokluklara gögüs gerdim
hep sabrettim kader dedim
acilarla cilelerle bugünüme böyle geldim

yikilmadim ayaktayim
dertlerimle bas basayim
zalimlere kötülere yenilmedim
buradayim....sözlerini kendisi çok iyi anlatmıyor mu cogitanlar?
devamını gör...
benim futbolcularım dünyanın en iyi takımına transfer olmak istediler fakat bir sezon daha dursalardı dünyanın en iyisi bizdik sözleri ile yine beni benden almış olan futbol mühendisi hoca...
devamını gör...
sezon sonunda takımdan ayrılacağını açıklayan borüsya teknik direktörü.
fanatik ve fotomaç şimdiden başlar türkiye'ye getirme çalışmalarına.
şapkasını da çıkarmasın, karizması düşüyor.
sakalsız biliç gibi oluyor.
devamını gör...
şayet reyiz sezon sonunda dortmund'dan ayrılacaksa ve türkiye'de çalışmayı düşünürse ilk adresi beşiktaş'tır, aha buraya yazıyorum... fenere zaten gitmez, gs'ye de uymaz böyle adam. gs için önerim pellegrini... zaten kovulur city'den bu sezon...

devamını gör...
2008 den beri dortmundun teknik adamlığını yapmakta olan dünyanın en iyi hocalarından birisi. polonyalılar ve türklerle dortmunda şampiyonluklar ve şampiyonlar liginde final oynadı. bugün düzenlenen basın toplantısında sezon sonu ayrılacağını açıklamıştır. bvb severler olarak yastayız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar