kaan boşnak

#özgürler 

bi parçası var arkadaşım sayesinde dilime dolandı.
pişkin pişkin pişkin..-uzatma n'olursun adlı parçasından.
mutlu ol yeter de de yer vermişlerdi bi parçasına ilk orda dinlediğim vokal.
devamını gör...
şarkılarını söyleyecekseniz ördek dudak yapın, derin nefesler alın ve tüm harfleri ş'ye yaklaştırarak söyleyin,
adeta bir kaan boşnak olabilirsiniz.
devamını gör...
şarkıları bağımlılık yapan şarkıcı. bir pazar öğleden sonrasının hüznünden hiç kurtulamama hissi veriyor. beynim kulaklarımdan akana kadar dinledim sanırım.
devamını gör...
önlenemez yükselişi bir anda duran adam. şarkıları güzel ancak kendisi saygısız bir insan. yani sonuç olarak "yeaaa kendisini, düşüncelerini sevmiyorum tabiki sadece şatkılarını dinliyorum" demelik insan.
devamını gör...
halk musikisinde bir başka olan, alternatif rock ozanlığına göz kırpmış başarılı sanat icracısı. aslında güzel müzik yapıyor da "çok kadıköy" durumu var. çok kadıköy durumu beğenmekte şüphe ettiriyor.

kalbim yokmuş sanmışsın da, ben de şaşırdım ama var.*
devamını gör...
adamı 2014'ten beri dinliyorum hala tarzını sevip sevmediğime karar veremedim. bir dinliyorum harika diyesim gelirken, bir başka gün dinliyorum ipini koparan müzik yapıyor kıvamındayım.
yalnız kulvarı rap olarak değiştirse sanki daha iyi edecek. taymına düşürelim abimizin.
devamını gör...
sevmediğim şarkıcı. ne tarzı, ne şarkıları. yaptığı müzik değil. ipini koparmış ve müziğe savrulmuş. sesini daha az kullanmasını gerektirecek bir iş yapmasını tavsiye ediyorum.
devamını gör...
artık o tanınır biri oldu ve onu hep kendine saklayanlar az biraz mahzun. umarım söylese o ben söyleyemem diyerek gönüllere yerleşmişken, bir anda şöhretle abuk sabuk her yerde karşımıza çıkan mabel matiz misali olmaz diyor ve ekliyorum: sesiniz çok güzel beyfendi ama m harfine kimi zaman çok abanıyorsunuz yoksa her şey yolunda. bir de söz yazarken acayip farklı olmaya çalışmayın içinizden geliyorsa da bilemem ama kimi zaman dışardan müdahale gerekebiliyor, dostlarınıza danışınız. sağlıcakla kalın.
devamını gör...
bende ilk murat menteş'in şeyhim beni ışınla, şiirini söylemesiyle tanıdım. çok başarılı buldum. hani murat menteş'in söyleyebilecek durumu olsa, sanırım o da böyle söylerdi. başka parçalarını bilmiyorum ama iyi işler yaptığına eminim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar