kaan sezyum

radikal cumartesiden de ısrarlar takip edilesi yazar.


--- alıntı ---
Hepinizi kırmızı pancurlu, balkonundaki ferforjelere tek ayaklı kargaların konduğu balkonumun hemen yanındaki salonda seviyorum farkı.

Bu hafta yazı kısa oldu, o yüzden her satırı iki kere okuyun, anlaşalım. Haftaya tatlıya bağlarız.
--- alıntı ---


bu haftaki yazısını bu cümlelerle bitirmiştir ama tamamını okuyup bunlarla noktalayınca şöyel ağzınız belli bir cm açılarakta gülümseyebilirsiniz.
devamını gör...
şu anda inci sözlük sol frame'ini kaplayan kişi.

ntv'de ssg'yle birlikte programa çıkan kaan sezyum'un ekşi sözlük düşmanı inci sözlüğün reklamını yapmasıyla birlikte hemen inci sözlüğe girdim tepkilere bakmak için. herifler kaan sezyum diyor, başka da bir şey demiyor. onursal başkanımız olsun diyen bile var ya.*
devamını gör...
kendisi eksi sozluk ve twitterda incisozluk uyesi olmasından suphelenilen kisidir. nedeni de biraz once ntvdeki gunderin getirdigi programında incisozlugu ulusal bir kanalda ilk kez telafuz etmesi ve aynı zamanda övmesidir.
devamını gör...
hayatımda bu denli çirkin bir yaratık görmedim. ya da çirkinliği bu kadar gözüme batan. bunların çirkinliğini bu kadar belli eden, ruhlarındaki kir mi yoksa. zannederim öyle. ntv'deki programda yanındaki şaşı da neydi öyle.

devamını gör...
eşi için yazdığı yazıda birçok şeyi hafife almasına ve bunu okurken de "ulan bu kadar da normalleştirme" şu işi diyordum ki
bu cümle içimi paramparça etti yaw...

susadığı zaman götürdüğüm bi bardak suyun yüzünde yarattığı mutluluğu görmeniz gerekirdi beni anlamanız için.*

biraz bıraksam. ağlayacam galiba. Allah yar ve yardımcısı olsun.
devamını gör...
bizi biz yapanlar arasında beğenilerimiz ve yergilerimiz de yer alır. porno yayın yapan inci sözlüğü öven kaan sezyumun çirkinliğine itiraz edenler, inci sözlükte yarım saat geçirip tanımları okusunlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar