kadın bedeninden etkilenmeyen erkek

bir takım gezi zekalılara ve ultra light müslümana göre varmış böyle bir erkek. yoktur efenim, yoktur. sapık da değildir ayrıca gayet insandır. tesettür de bu yüzden farz. o kalın kafalar alıyor mu acaba? hu huuu??
devamını gör...
olur mu canım. mini etek giymiş, göğüs çatalı açılmış karşında, dekolte filan bunlardan etkileniyorsan medeniyetsizin tekisin.

zaten (haşa) Allah da medeniyetsiz ya tesettürü emretti ve erkeklere gözlerinizi sakının dedi.

bırakın şu duyarı kasma ayaklarını. bu kadar duyarı ekşi ahalisi kasıyor orda da göğüs çatalından etkilenmeyecek olgunluğa ulaşmak gibi bir başlık var. girin de okuyun ne kadar olgun olduklarını.

ha şunu da ayıralım o giysin biz bakalım suç onda olsun değil. erkek etkilenir, erkeğin yapısında var ama erkeğe de gözlerini sakın emri var. yani sadece kadına tesettür emri yok.
devamını gör...
tesettür bu yüzden farzmış :) tesettürlü ya da çarşaflı kadınlara ilgi duyulmadığını zanneden kişi beyanı.
kendisini biraz tumblr dehlizlerini incelemeye davet ediyorum. porno site kategorilerine bile girdi tesettür. heteroseksüel ve sağlıklı bir bireyseniz, kadın kamuflaj giyip doğa ile de bütünleşse ondan etkileniyorsunuz. bunun için aynı din, ırk, mezhep, görüş vs. olması da gerekmiyor. hani bunun için örtünüyorsanız aklınızda olsun.
devamını gör...
bakmayıverirsen etkilenmezsin diyerek askıda bıraktığım iddia. kadın bedeni erkeği etkiler ona sözüm yok fakat beynin uçkurundan ilham alıyorsa kafanda kamasutranın 101 pozisyonu canlanır yavrum. bahsettiğim olgunluk veya aşmışlık değil bildiğin yönünü değiştirmen veya farklı bir yere dönmen. ayrıca bu işin sosyolojik boyutunu göz ardı edemezsin. toplum olarak cinsel bastırılmışlığımız tavan olduğu için bize bileği açık kız bile seksi geliyor ulan. git antalyada yaşa bakalım belli bir süre sonra bacak gördükçe miden bulanmaya başlayacaktır. et ulan bildiğin bu demeye başlarsın. tabi önce doymuşluk şart. mesela yukarıdaki zevatlar başörtüsünü övmüşler ama örtünme dediğimiz şeyin dilimiz için de gerekli olduğundan bihaberler. tıpkı ramazanda akşama kadar aç kalıp iftardan sonra hayvan gibi yemek yiyenler gibi. he? nooldu? ağır mı oldu?
devamını gör...
etkilenmesine bir şey demiyoruz ama sorumluluk neden hep kadın. bu hükümler hep kadınlara gelmiş herhalde. kızlar evden çıkmayalım aman etkilenmesinler hastalar ya neymiş etkileniyorlar mış çevir kafanı kapat gözünü milletin giyim kuşamından size ne sen kendine sahip çık.
aklıma bişey geldi bu zihniyet samsun ilahiyatta da var kızlar ipek eşarp takıyormuş rüzgardan eşarp dalgalanınca çok dindar arkadaşlarım tahrik oluyorlarmış hocalara da o şekilde şikayet ediyorlarmış. bunları adam yerine koyup neden dinliyorlar ki.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar