o benem.tabi hamile değildim.sınav için rapor gerekiyordu ve diğer bölümlerin sırası bitmişti.o değil de bizim idareci (lise )müdür yardımcısı adi herifmiş. insan bi sorar lan. hiç bişey demedi girizikalı.
devamını gör...
lise son sınıfta, öss'ye hazırlanmak için rapor alma derdindeyiz. sınıftan bayan bir arkadaş ,"benim tanıdığım doktor var, yardımcı olur" diyerekten gaza getirdi. müdür yardımcısına binbir bahane sonucu hastaneye attırdık kendimizi. ancak, yardımcı olmasını beklediğimiz doktorun bölümünün jinekoloji olduğunu, doktorun ismini veripte hangi bölümde diye sorunca anladık. tabiatıyla halimiz dumur oldu. yine de doktorun kapısını çaldık. halimizi arz edip, yardımcı olup olamayacağını sorduk. sağolsun doktor abla, dahiliye bölümünden bir doktoru arayıp durumu anlattı. sonunda dolaylı yoldan da olsa raporu aldık.

kendice böyle bir şakayı yapan ve eli boş dönmemi bekleyen bayan arkadaş raporu görünce epey bir şaşırdı. ilerleyen zamanlardan şaşırmasıyla kalmadı, gerekli cevabını da aldı tabii ki. bu da böyle bir anımdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar