kadın dövmek

özgüveni olmayan ve hemcinslerine karşŸı bir varlık gösteremeyen erkekler tarafından karşŸı cinse acı vermek amacıyla şŸiddet uygulanması.
devamını gör...
öyle bi kaçını gördüğüm için söylim beş gram yüreği olmayan insan davranışı aynı hareketi bi erkek yapsa haha apıp geçen yavşak tipi burda ki yavşak bit yavrusu demektir argo değil yani..
devamını gör...

nisa 4/34. . serkeslik etmelerinden endiselendiginiz kadinlara ogut verin, yataklarinda onlari yalniz birakin, nihayet dovun. size itaat ediyorlarsa aleyhlerine yol aramayin. dogrusu Allah yuce'dir, buyuk'tur.
türkçe tercümesi:(prof.dr.süleyman ateş, kur'an-ı kerim meali yeni ufuklar neşriyat
devamını gör...
döven erkeğin acizliğini gösteren bir davranış. kadının zaten gücü yetmez ki erkeği dövmeye. bir kere şartlar eşit değil. erkek ve kadın gücü eşit değil. kısacası, ezik, gerizekalı, kültürsüz erkek davranışıdır. bu eğer döven erkekse. ama kadın kadını dövüyorsa, orda kesin bir hesaplaşma vardır. detaylı incelemek lazım. *
devamını gör...
hiç bir insanın, hele de mümin ise yapmaması gereken hareket...

darwin in teorisini doğrulayan eylem..._ kur an da belirtilen tek gerekçe; hafiflik gösteren tabiri caizse biraz yavşak kadınlarınız varsa demek istiyor..önce öğüt verin, sonra yataklarınızı ayırın, eğer dinlemiyorlarsa ve siz bunu yine yapmasından korkuyorsanız hafifçe vurun yazıyor..


devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar