kadın şoför

kocası yan koltukta keyif çatarken direksiyon sallayan kadındır.

veya

kocasından zar zor arabayı almış ve keyif çatan kadın da olabilir.

yahut

silah zoruyla araba kullanan bir kadın

veyahut

erkek şoförün kadın halidir

*
devamını gör...
bahçelievler basınsitesinde otobüs durukarının olduğu yere doğru ters istikametten gelirken yine ters yonden gelen başka bir araca yandan sürten sürücü araçtan aşağı iner alnını oğuşturduktan sonra sertçe ve seslice bağırır. burası ters yön kardeşiiiim dikkat etseneeee. ha bu sürücü bağyan sürücüdür. dövülesi kadındır.
devamını gör...
kadınlar direksiyon başında iken neden tüm işi ben görüyorum, Allah rızası için gel de biraz da sen kullan şu arabayı demezler çok merak ettiğim bir durumdur, kadın şöfor görünce hep demişimdir bunu. dememişimdir aklımdan geçirmişimdir.

(bkz: seni hınzır seni)
devamını gör...
adana'da belediye otobüslerinin çoğunda görev alan gruptur.klasik belediye şoförlerinin aksine güleryüzlü olmaları insanı son derece mutlu eder.
devamını gör...
yorum yetenekleri olmayan trafik işkencesi.*
efendim bir örnekle açıklayayım yolda hız limiti 90 dır. bu kişiler için yol bomboş ve dümdüzde olsa 90 la giderler. yol taşlıda olsa virajlı olsa kural kuraldır hız 90 dır. tabi bu arada bizede dikiz aynasından çarpacakları beklemek düşer.
sinyal verdikleri anda sinyal verdikleri şeridi kendilerinin olduğunu sanırlar.e yolunu vermeyince erkeler bizi sıkıştırıyorlar diye ağlarlar.*
trafikte testere filmi vari işkence yaşattıkları erkek şöförleride araba kullanmamayı bilmemekle. kuralları uygulamamakla suçlarlar.
tabi hepsi böyle değildir.*
devamını gör...
bu başlık altında tarafımıza saydırıldığına emin olduğum için arama butonu ile arayıp bulduğum üstüne çok gidilen kişilerdir.

not: araba hızlı giderken de rimel sürebilen, cep telefonuyla konuşmak yasak olduğu için aynı anda mesaj çekebilen versiyonları da bulunur.
devamını gör...
''kadın şoför yoktur, Allah'a emanet araba vardır'' diyerek başlasam sözlerime zamanın ötesine doğru yolculuk yapar mıyım acep?

mantar gibi türüyor bunlar hafız. dün 10 kadın şoför varsa yollarda, bugün 15 olmuştur sayıları, yarın 20 olacaktır.. buna bir şekilde ''dur'' demek lazım. *

yok la yok, nasıl ''dur'' diyeceksin. çalışıyor artık kadınlar, para kazanıyorlar.. ilk fırsatta da araba alıyorlar en modellisinden. erkeğe göre avantajlılar bu açıdan. anasını satayım yıllardır çalışıyorum, hayalimde hep bir beyaz şahine sahip olmak vardır. ve fakat ulaşamıyorum lan bu hayale. 6000 lira la en kralı şahin'in. olmuyor işte. ya çamaşır makinesi bozuluyor, yeni makinenin taksidine başlıyorsun.. ya apartmana dış cephe yapılıyor, onun ödemesine başlıyorsun.. ya alacağını alamıyorsundur borç verdiğin keresteden.. hasılı, kalem kalem ödemeler çıkıyor karşına. evdeki hesap çarşıya uymuyor..

kadın öyle değil ama.. evin temel ihtiyaçları kendi parasının dışında zaten karşılanmış oluyor. hanımımıza da, kendine ait harcamalar kalıyor.
sonra da ortaya şöyle garip manzaralar çıkıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar