kadına haddinden fazla değer yüklemek

uçkur kişilik bozukluğu yasayan insanların yaptıgı şey. kadınların kafaları çok çalışmaz bile hani zeka üzerinden iltifat resmen fiyaskodur. narin ve seksi olmaları desen sıradan bişi hatta çoğu kız artık aynı. beden pazarlama konusunda uzmanlar onun da alıcısı çok malum. kadın dediğin erkek gibi yalan söyleyen hatalar yalan saçmalayan hatta türk kızları özelinde çoğu zaman dengesiz bir tarafı kalkık tür. abartacak hiçbir şeyleri yok. varsa da ben bilmiyorum ilgilenmiyorum da.
devamını gör...
her şeyden önce kadına hakarettir. kadına haddinden fazla değer vermek ; her dediğini yapmak , yalaka olmak , zayıf olmak, aciz olmak anlamına gelir. zaten sadece çirkin kadınlar kendilerine böyle davranılmasını isterler. güzel, espirili ve zeki kadınlar kendine haddinden fazla değer verilmesini istemezler. yeteri kadar değer verildiği zaman kadınlığını hisseder çünkü onlar. diğer türlüsünün şaklabanlık , kepazelik olduğunu bilirler.
devamını gör...
kontrol ve sınırsız olarak kadın hakları savunuculuğu altına yapılan yayınlar ve reklamlar da buna netice vermiş durumda. sonrasında ise istanbul sözleşmesi vs. herkese ve her şeye sadece hakkı verilmeli. hakkından fazlası verilirse adalet olmuyor. başka bir noktadan sıkıntılar çıkmaya başlıyor.buna erkekler de dahil.
devamını gör...
kadın-erkek eşit olduğu için fazlası değil neyse o. kadınlara da askerlik gibi hizmetler zorunlu olmalı yani, eşitiz çünkü.
devamını gör...
bu haddi kim belirliyor? önce ordan başlanılması gerekiyor. sonraysa... zaten sonraya gerek yok. herkes haddini bilsin hududu aşmasın. *
t: erkeğin haddinin sınırını belli eder.
devamını gör...
başka erkekleri değil kendini kabul etsin diye yapılan kur şekli. sizin yalakalığınız yüzünden hatunlar bizi beton gibi görüyorlar lan, erkeğe benzemedikler. sonra hatunu kandırıyorsun, usanınca gerçek kimliğini gösterip terkediyorsun. her şeyi çip ettiniz lan gundiler sizi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar