kadınlar doymuş erkek istiyor

düğün dernek 2 filminde rol alan açelya samyeli danoğlu'nun açıklaması. yani diyor ki abazan takılma, yok şallı kız/yok şunlu kız diye kafa yorma istemem yan cebime koy diyeceksin ve cool olacaksın.

erman bey’in en çok hangi özelliği sizi etkiledi?

- erdem’in en çok zeki ve esprili bir adam olması beni cezbetti. bu işler kısmet ama niyetimiz evlenmek. bana her konuda yaşam koçluğu yapıyor. Allah herkese doymuş erkek nasip etsin.

doymuş erkek derken?

- zamanında gezmiş, tozmuş ama hayatın bundan ibaret olmadığını anlamış erkek. kadınlar doymuş erkeklerden hoşlanıyor diyebilirim. her kadın eşinin yanında kendisini dünyanın tek kadını gibi hissetmek ister. bunu ancak doymuş erkek hissettirebilir.


devamını gör...
tek kişinin görüşüne bakılacak çıkarılamayacak sonuç.
bir kere bu ne biçim absürd bir ifade?
kaldı ki bu er kişisi her yönden doymuşsa zaten atın çöpe gitsin.
devamını gör...
çağrıştırdıkları beynimde 10.5 lik depreme sebep olmuş başlık. ve bunu bir kadın söylüyor. evet ahlak kalmamış zira son kale olan kadınları da kaybedince geriye pek bir değer kalmıyor zaten.
devamını gör...
doymuş yağ oranı düşük doymamış yağ oranı yüksek yağların sağlık açısından daha yararlı olduğunu ifade ediliyor. yağ oranı düşük erkek yağ oranı yüksek erkeğe kıyasla daha iyi beslenen daha çok spor yapan tabir-i caizse " kendine bakan" dolayısıyla da "kendine ne baktıran " erkek oluyor. kendine baktıran erkek daha çok birliktelik yaşıyor. daha çok birliktelik yaşamak erkeklerde doygunluk hissi yaratır mı yoksa insan her zaman aç mıdır bunu bilemeyiz ama bence doymuş denilen erkek cinsel açıdan değil de aramaya doymak bakımından doymuş olmak anlamına geliyor. erkek kendini erkek olarak sadece cinsel bir varlık olarak değil de insan olarak anlamlandırmaya başladığında kadınlara da dişi olarak değil önce insan sonra kadın olarak yaklaşacaktır. akıllı bir erkek istikrarlı bir ilişkinin getirdiği kazanımları hayatına yayabilen erkektir.
devamını gör...
abazan takılmadan da, yok şunlu kız yok bunlu karı diye kafa yormadan da aç olan arkadaşım var, ben sana onu da getirecem diye mukabelede bulunmak istediğim istektir.
devamını gör...
açelya hanım'ın kendi saçma isteğini genelleme çabası. ne demişler doymuş kadınlara doymuş erkekler, doymamış kadınlara doymamış erkekler...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar