kadınlar için kurulan aldatma sitesi

fransa'da faaliyetlerine başlayan ve kısa sürede avrupa'nın muhtelif ülkelerine yayılan, nihayetinde ülkemize(!) de teşrif eden aşağılık bir organizasyon.

https://tr.gleeden.com

bir ısırık al!

kadınlar siteye üye olarak site yönetiminin onay ve izin verdiği seçkin(?) erkeklere ulaşıp masum kaçamaklar yaşıyorlar-mış.

yakın geçmişte fransa'da tüm metro istasyonlarına haydi aldat! sloganıyla çıktıkları reklamlarla tepki toplasalar da şirket kendisini aldatmak yasalara göre suç değil diyerek savunmuş ve hukuki olarak yaptırım görmemiş.

malesef ülkemizde de zina suç olmadığı için sizi aldatan eşiniz ile sadece ve iyi ihtimalle boşanabilirsiniz. hakim merhamet ederse sizi aldatan eşe nafaka ödemezsiniz. yoksa bu yasal boşlukta onu bile kitleyebilirler.

islam hukukunda evli olan kişi eğer zina eder ise cezası recmdir. yani umumun içinde taşlanarak öldürülme. eğer zani bekar ise yine umuma açık yerde parmak kalınlığında sopa ile çıplak bedene vurulmamak sureti ile yüz sopa vurulur. iki ceza da son derece caydırıcıdır ve esasları toplumdaki en önemli birim olan aileyi muhafaza etmektir. onun için savunduğumuz hak'tır, hakkımızdır.

kadın erkek hiç fark etmez. böyle bir kepazeliği Allah kimseye yaşatmasın. verdiğimiz mücadele bundandır. onun için sizi sadece 5 dakikanızı ayırarak bu iğrenç platformu cimer'e şikayet ederek türkiye'deki faaliyetlerinin durdurulması için şikayet etmeye davet ediyorum.

https://www.cimer.gov.tr
devamını gör...
aldatma sistemi nedir ya la? çok şükür bugün de yozlaştık. yalnız başlıkta sadece kadınlara özel olarak lanse edilmesi cinsiyetçi bir ayrıştırma olarak görülebilir. nitekim kadın aldatıyorsa erkekte aldatıyordur. kadın kocasını bir kadınla mi aldatıyor yoksa? *
devamını gör...
“islam hukukunda cezası recmdir” e kadar ben de destekledim.
yanlış ve kınanası bir olay. ama insanlar karşısına öyle daha yanlış bir şey koyuyorlar ki kınayamıyor insan.
sopa cezası evet olabilir, kurana uygundur. ama recm nedir yahu. kim bir insanı öldürdüyse tüm insanlığı öldürmüş gibidir ayetini de mi okumadın. sen o insanın ne hakla tövbe kapısını kapatıyorsun. belki yaşasa tövbe edecekti. Allah isyan eden yunus’u affetmiş, belki onu da affedecek. hadislere inanmayın demiyorum, çok istiyorsanız inanın. ama en azından kuranla çelişenleri süzgeçten geçirin.

edit: islam hukuku nu savunurken keşke önce anayasası kuran a baksanız.
devamını gör...
sanki siteyi ben kurdum da cinsiyetçilik yapmışım. medya ne güzel ezberletiyor kelimeleri.

--- alıntı ---

gleeden, kadınların tasarlayıp yönettiği tek kaçamak sitesidir.

bulunduğunuz şehirde gizli bir aşk yaşamayı ya da uzaklarda bir tâtil kaçamağını düşlediğiniz oluyor mu? sizinle benzer hayâller kuran türkiye'nin ve avrupa'nın dört bir yanından milyonlarca seçkin üyemizle tanışmak ve hatırlamaya değer deneyimler biriktirmek için gleeden topluluğuna katılın.

kadınların inisiyatifinde başlayan kaçamaklar.

erkeklerin kadınlar tarafından değerlendirildiği bir platform.

ilişki terapistleri ve seksologlardan tavsiyeler.

--- alıntı ---

bir de kullanıcı yorumlarıyla rezaletlerini meşrulaştırma çabalarına bakalım;

--- alıntı ---

"gleeden hayatımda pek çok şeyi değiştirdi. 17 senedir kocama sâdık olarak yaşıyordum, ama yeniden heyecan duygusunu tatmak istedim, yeniden birini baştan çıkarmak… ama çekiniyordum herşey çok güvenli olmalıydı, çünkü bozmak istemediğim mutlu bir âile hayatım vardı. bana çok anlayışlı davranan hârika bir adamlarla tanıştım. bir tanesiyle bir yılı aşkın süren bir birliktelik yaşadım. birlikte muhteşem zamanlar geçirdik, özel geceler ve ateşli haftasonları… cinsellik önemliydi tabi ama aramızdaki tek şey bu değildi… hiç beklenmedik bir zamanda karşıma çıkan gerçek bir aşk hikâyesiydi… bir adam tarafından bu denli sevilmek ve istenmek çok daha özgüvenli bir kadın olmamı sağladı. hayâtımın rutininini renklendirdiği ve her gün gerçek mutluluğu yaşamama sebep olduğu için gleeden'a teşekkürler"

--- alıntı ---

bir gün başınıza gelince anlarsınız ne denli bir felaket olduğunu. başka söze gerek yok.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar